Huawei Freebuds 3 Türkiye Fiyatı Açıklandı

AirPods rakibi olarak gösterilen Huawei Freebuds yeni modeli tanıtılmıştı. 3. nesil olarak isimlendirilen Huawei Freebuds 3 Türkiye fiyatı 1099 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile ülkemizde satışa sunulmaya başlandı. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan kulaklık maalesef bir önceki nesil kadar fiyat açısından ekonomik olamadı.

Huawei Freebuds 3 Türkiye Fiyatı

AirPods Pro kadar pahallı olmasa da 2. nesil bir AiprPods ile hemen hemen aynı fiyata gelen kulaklık maalesef 2. ve 1. nesil kadar ekonomik olamadı. Bunda tabi çeşitli etkenler vardır ona herhangi bir lafım yok ancak Çin markaları rekabetçi fiyatları sayesinde piyasada kalabiliyorlardı, bu fiyatın neresi rekabetçi ?

Huawei Freebuds 3 özellikleri ile dikkat çekici diyebilirim. Bluetooth 5.1 teknolojisi ve active noice cancelling en önemli özelliklerinden. Gecikme süresi 190 ms olarak açıklanan bu kulaklık müzik severlerin yanı sıra oyuncuları da hedef alıyor.

Şarj ünitesi ile birlikte 20 saate kadar müzik dinleme süresi sunan kulaklıklar dahili 30 mAh bataryaları sayesinde 4 saat müzik dinletebiliyor.

Batarya performansı olarak AirPods’dan daha başarısız olan bu kulaklık muadil fiyatta AirPods ile sadece gürültü önleme konusunda fark atıyor. Gürültü önlemeli AirPods Pro 1.899 TL olduğundan dolayı gürültü önleme önemliyse tercih edilir. Ancak Huawei markasına göre bence pahalı bir ürün diyebilirim. En azından 999 TL ya da 899 TL olmasını beklerdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir