AirPods Pro Fiyatı ve Bendeki İlk İzlenimleri

Apple bu sene Pro sınıfında cihazlar tanıtıyor diyebilirim. Profesyonel bir fotoğraf makinesi tanıtarak pro sıfatını benimsedi ve şimdi de pro ses kalitesine sahip bir kulaklık tanıttığını düşünüyorum. Düşünüyorum dedim çünkü henüz bu cihazı test etme fırsatım olmadı. Ama ses kalitesinin çok iyi olduğuna dair henüz bir şüphem yok. AirPods Pro Fiyatı herkesin merak ettiği bir sorudur.

AirPods Pro Fiyatı Pro mu Olacak ?

iPhone 11 Pro’nun fiyatı nasıl bir akıllı cep telefonu için pro bir fiyat ise AirPods Pro’nun fiyatı da bir kulaklık için produr. Kulaklığın Türkiye satış fiyatı 1.899,00 TL olarak belirlendi. Peki Türkiye şartları için bu kadar pahalı bir kulaklığın ne özelliği var ?

Beklediğimiz gibi kulaklık Active Noise Cancelling özelliği barındırmaktadır. Beklediğimiz gibi diyorum çünkü kulaklığın bu özellik ile geleceğini AirPods 3 Active Noise Cancelling özelliği ile geliyor yazımda bildirmiştim.

Etrafınızda olup bitenleri istediğiniz zaman duyup duymama özelliğini Apple size Active Noise Cancelling olarak çıkartmıyor. Bunun adı Şeffaf mod olarak belirlenmiş. Peki bunun normal bir Active Noise Cancelling’den bir farkı var mı ? Hiiiç sanmıyorum…

Kulaklığın ergonomik tasarımı üzerinde duruyorlar. Dış tasarımı ergonomikleşmiş olabilir ancak kişiye özel gün boyu kullanım rahatlığı çok büyük bir slogandır. Peki bu slogan bize ne vaat ediyor ? 3 boyda gelen silikonlar… Aman ne büyük kişiye özel kullanım rahatlığı değil mi ?

Pil süresi hemen hemen hiç değişmemiş ancak bunda Şeffaf Modun etkisi olduğunu unutmayın.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir