Donald Trump iPhone Konusunda Fikrini Söyledi

Her konuda olduğu gibi iPhone tasarımları konusunda da Donald Trump fikrini söyledi. İşin aslında dünyada her olan biten hakkında fikrini söyleyen birisi yani Donald Trump iPhone konusunda da bir şeyler söylemesi beni şaşırtmadı.

Donald Trump iPhone Tuşunu Seviyormuş

Donald Trump attığı tweetler ile neredeyse tüm dünyayı yönetiyor. Şimdi de değişen iPhone konusunda Trump fikrini belirtti. Kendisi değişen iPhone tasarımları ile ortadan kalkan home tuşunu özlediğini bizlere belirtmiş oldu.

To Tim: The Button on the IPhone was FAR better than the Swipe!

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1187861209942495234

Atmış olduğu tweette Tim Cook’a sesleniyor. iPhone’da bulunan tuşun kaydırmaktan çok daha iyi olduğunu söylüyor. Demek ki Donald Trump da bu tuşun gidişine alışamayanlardan. Yenilenen iPhone tasarımının çentik yüzünden zaten bir kısmı eksik kalıyor gibi. Parmak izinin gidişi de alışılmışlığın dışında oldu. Bakalım Apple bu tweeti ne kadar dikkate alacak.

Bildiğiniz üzere gündemde iPhone SE 2 ile ilgili dedikodular var. Bu dedikodular içerisinde bahsi geçen cihazın orta tuşu olacağı söyleniyor.

Donald Trump yaptırmak istediği yaptırımları ne pahasına olursa yaptıran bir insan. Kaldı ki Apple da bir Amerikan firmasıdır. Yani iPhone SE 2’nin ana ekran tuşu ile gelmesi bence garanti diyebilirim. Ama iPhone 12 gibi yenilenen iPhonelarda bu iş ne olur ne biter bilemiyorum. Ama Apple’ın çentiğe bir çözüm bulması gerektiğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir