Seat Leon Farı Hırsızlığı Modası Nedeni Nedir ?

Gelişen teknoloji ile araç farları LED teknolojisi ile tanıştılar. LED teknolojisi ile farlar hem akıllandı hem de çok güzel tasarımlara kavuştular. Akıllanmak ve güzelleşmenin sonucu ile hali ile farklar yeni teknolojik sensörlere kavuştular. Teknoloji, yenilik ve güzellik kelimeleri bir araya gelince fiyatların yükselmesi de kaçınılmaz son. Benim ilk çıktığı günden beri tasarımına aşık olduğum ardından çok ele ayağa düşünce biraz soğusam da hala çok beğendiğim araba olan Seat Leon da bu güzel farlardan nasibini aldı. Benim gibi düşünenler bu aracın far tasarımını beğeniyor. Beğeni ve pahalılık bir arada olunca bu farları elde etmek hem zorlaşıyor hem de istek artıyor. Durum böyle olunca herkes ucuza far aramaya başlıyor. Çakallar da para kazanmak için Seat Leon farı hırsızlığına başvuruyorlar.

İşin aslında çakal değil de üçkağıtçı ya da parayı kötü yoldan kazanmak isteyen fırsatçı … sıfatları bol olan bu arkadaşlar kısa yoldan para kazanmayı yine buldular. LED teknolojisine sahip bir Seat Leon farı ortalama 7 bin Türk Lirası fiyata sahiptir. Bu far araca hem güzel bir görüntü katıyor hem de sürücü için görüş iyileştirmelerini beraberinde barındırıyor.

Seat Leon Far Hırsızlığı

Seat Leon Farı Hırsızlığı Müşterileri Gençler

Seat Leon FR neredeyse günümüz gençlerinin hepsinin çok beğendiği bir araçtır. Bu gençlere tabiki ben de dahilim. Ancak bu aracı hayal edip almak isteyenlerin büyük bir çoğunluğu tabiki ekonomik şartlar nedeni ile kavuşamıyorlar. Kimisi benim gibi o görünüme en yakın araç olan Seat İbiza alıyor ya da FR paket olmayan bir Seat Leon alıyor. Başka model araç alan arkadaşlar da var elbette ancak yazıyı farklı paket Leon alanlar ile devam ettireceğim. Farklı paket Leon alan arkadaşların farları LEDli olmayabiliyor. Eğer ceplerinde bir miktar para kaldıysa ya da para biriktirerek araçlarına Leon FR görünümüne çevirmeye başlıyorlar. Bu işin pahalı aşamalarından birisi de LED farlardır. İşte bu arkadaşlar çıkma LEDli Seat Leon farı aramaya başlıyorlar. Bu kitle hırsızlar için hazır potansiyel müşteridir.

Seat Leon Far Çalınması

Araç üreticilerinin bu işe bir çözüm bulması ve farlarımızın çalınmaması dileğiyle…

Farları çalınan araç sahiplerine de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Sayfada kullandığım resimleri kullanmam için izin veren trlux instagram sayfasına teşekkür ediyorum. Sayfayı takip etmenizi kesinlikle öneririm. Sayfa sayesinde ülkemizde lüks araçları görebilir, güncel araç fiyatlarını takip edebilir ve yeni araba haberlerini takip edebilirsiniz.

2020 Seat Leon hakkındaki son gelişmeleri biliyor musunuz ?

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir