Top Drives Araba Kafacılara Mobil Oyun Önerisi

Top Drives  telefonumda 1 yılı aşkın süredir oynadığım tek mobil oyundur. Telefonda pek oyun oynayan birisi değilimdir. 2 – 3 adet offline oynanan küçük oyun bir de Top Drives araba yarışı oyunu telefonumda yüklüdür. Top Drives, Hutch Games tarafından geliştirilmekte olan çok beğendiğim bir mobil oyundur.

Top Drives Araba Yarışında Yarışa En Uygun Destesi Olan Kazanır

Oyun resimlerden anlayacağınız üzere bir araba yarışı oyunudur. Ancak tahmin ettiğin gibi araba seçip yarışa girmiyorsunuz. Oyunu strateji oyunu olarak da düşünebilirsiniz. Nasıl futbol menajerliğinde takım yönetimi için oyuncu seçerseniz burada da yarışlara göre araba seçiyorsunuz. Top Trumps kartları vardı zamanında hatırlıyor musunuz ? Aynı onun gibi oyun aslında bir araba kartları oyunudur. Çeşitli yarış modları ve çeşitli pistler var, bu pistlere ve doğa koşullarına en uygun ve en hızlı arabası olan yarışı kazanmaktadır. Her yarış sonra para, altın ya da araba kazanıyorsunuz.Para ve altınlarla arabanızı güçlendirebilir ya da yeni araba kart paketleri alabilirsiniz. Paraları ve altınları araç satın almak için kullanabildiğiniz gibi arabaları güçlendirmek, destenizin büyüklüğünü ayarlamak gibi çeşitli şeyler için kullanabilirsiniz.

Gerçek Rakiplere Karşı Sıralanıyorsunuz

Oyun indirdiğiniz zaman kariyer ve karşılaştırma modunda kendi başınıza cihazınıza karşı oynamaktasınız. İlk zamanlar bu 2 modda oynayarak destenizi biraz güçlendirmenizi öneriyorum. Ardından etkinlik moduna girerek belli saatlerde geçerli olan çevrimiçi etkinliklere katılabilirsiniz. Bu etkinlikler belli araç sınıflarını kapsamaktadır ve belli sürelerle aktiftirler. Etkinlik süresi bittiğinde bir sıralama oluşmaktadır. Bu sıralamayı etkinlik sırasında da görebilirsiniz. Bu sıralamaya göre bir kupa puanı ve ödül alırsınız. İlk başlarda kupa puanlarınız eksiye düşebilir bunu hiç dert etmeyin zamanla kupa puanı kazanmaya başlayacaksınız. Tabi bu dediğim olay biraz zaman alabilir ancak ilk kazandığınız puan sizin için çok değerli olacaktır.

Arabacı ancak oyuncu değilseniz bu oyun tam size göre

Oyun Güncelleniyor

Oyuna belli aralıklarla güncellemeler geliyor. Bu güncellemeler çoğunlukla yeni marka ya da araba güncellemeleridir. Özel günlere özel etkinlikler yapılmaktadır. Kısa süreli ücretsiz kart dağıtımları da olmaktadır. Benim en çok hoşuma giden oyunun geliştiricilerinin duyarlılığıdır. Oyun sunucularına bir bağlantı problemi yaşandığı zaman oyunculara ücretsiz kart paketleri hediye ederek özür dilemektedirler.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir