Samsung Galaxy S20 Ne Kadar Türkiye Fiyatı

Dün Samsung Galaxy S20 ailesi tanıtıldı. Ailesi diyorum çünkü beklenen akıllı cep telefonu tahmin edildiği gibi 3 farklı model ile tanıtıldı. 3 modelin de özellikleri dudak uçuklatan cinsten. Cihazların bu kadar ileri seviye özelliklerini görür görmez hemen kafalarda Samsung Galaxy S20 ne kadar sorusu uyandı.

Türkiye’de Samsung Galaxy S20 Ne Kadar ?

Samsung Galaxy S20 7999 TL , Samsung Galaxy S20+ 9299 TL ve Samsung Galaxy S20 Ultra 11.999 TL fiyatlarla Türkiye’de satışa sunulacaktır. Cihazlar şu anda ön siparişe açıldı. Yakın bir tarihte de sevkiyatları başlar diye tahmin ediyorum. Fiyatları iPhone 11 serisi ile karşılaştırırsak en pahalı iPhone 11 modeli olan Pro Max 512, Samsung Galaxy S20 Ultra’dan daha pahalı gözüküyor.

Samsung Galaxy S20 serisi beklenildiği gibi 120 Hz ekran yenileme teknolojisine sahip. Bu demek oluyor ki ekrandaki akıcılık bu güne kadar gördüğümüz en iyi seviyede diyebiliriz. Eğer Android sayesinde bu cihaz donmazsa ekrandaki animasyonları hiç görmediğimiz kadar akıcı görebiliriz. Aynı zamanda bu ekran 1100 nit ekran parlaklık değerine kadar çıkabiliyor. Güneş altında cihazın ekranını görmemek neredeyse imkansız gibi bir şey !

Rakamlara bakacak olursak iPhone 11’in en üst seviyesi Galaxy S20’nin en üst seviyesinin altında kaldı gibi görünüyor. Peki bu kadar abartılı özelliklere gerçekten ihtiyacımız var mı ? 8K videoyu nerede kayıt edeceğiz de nerede izleyeceğiz ?

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir