Motorola Razr Kutu İçeriği ve Kutu Tasarımı

Motorola Razr 2019 model akıllı cep telefonu katlan da cebime gir yapısı sayesinde büyük bir dikkati üzerine çekmeyi başardı. Akıllı cep telefonu tasarımı ve geçmişine olan bağlılığı ile büyük beğeni topladı. Benim beğenimi dış tasarımı toplamadı. Benim beğenimi özellikleri de toplamadı. Benim büyük beğenimi Motorola Razr kutu içeriği ve kutu tasarımı topladı.

Motorola Razr Kutu İçeriği

Bu sıralar herkes sade tasarım modasına ayak uyduruyor. Evet, güzel bir moda en azından yorulmuyoruz. Ancak sadelikten burada ben can verdim. Eski Nokia telefonların tasarımlarını özledim. Tamam arkadaş anladım ekranı büyük yapmaktan ve ekran gövde oranını yüksek tutmaktan cihazın tasarımı ile çok oynayamıyorsunuz. Bari kutuyla aksesuar ile oynayın lütfen arkadaşlar !

Kutu tasarımı konusunda @onat35 (Onat Göksel) sayesinde Intel i9 işlemcisi ile tanıştım. Bu işlemcinin kutu tasarımı beni çok etkilemişti. İşlemciyi bilgisayara taktıktan sonra kutunun içerisine bir ışıklandırma sistemi kur, evinde dekor yap. Resmen kutu o derece güzeldi.

Bir de şimdi Motorola Razr kutu içeriği ve kutu tasarımı beni etkiledi. Cihazın kutusunun tasarımı çok güzel. Telefon düz bir şekilde değil de bir standdaymış gibi kutudan çıkıyor. Kutuda bulunan kullanım kılavuzlarını içinde bulunduran şey bir stand olarak kullanılabiliyor. Özlemişim ya şöyle güzel tasarımlı şeyleri resmen.

Motorola bu efsane telefona ait efsane tasarıma sahip bir kutu yapmış gerçekten cihazın kutusunu beğendim. Telefon hakkındaki yorumlarımı Motorola Razr yazımda belirtmiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir