Yeni Motorola Razr Tanıtıldı Katlanır Ekranlı

Motorola’nın katlanır ekranlı bir akıllı cep telefonu tanıtacağını biliyorduk. Bilmeyenler katlanır Motorola Razr yazısını okumamışlardır diyorum. Bu tasarıma zaten geçmişten alışkınız. Zaten bana göre katlanır akıllı cep telefonlarının tasarımları da bu şekilde olmalıdır. Bu şekilde firmalar çok daha başarılı olacaktır. Bakın görün Yeni Motorola Razr sonrası bu tipte bir akıllı cep telefonu da Samsung’dan gelecektir çünkü katlanır akıllı cep telefonlarının yeni formu budur.

Yeni Motorola Razr Tanıtıldı

Dün, Motorola yeni akıllı cep telefonunu tanıttı. Tasarım olarak alıştığımız kapaklı Motorola Razr V3 tasarımını çok andıran bu cihaz maalesef benden iyi bir puan alamadı. Bu tipte bir cihazın gelmesi beni heyecanlandırmıştı. Alışık olduğumuz bir form ve bu formun en iyi temsilcisinden büyük bir hamle bekliyordum. İçerideki ekranı da katlanır yapmanın vermiş olduğu artıyla karşıma çok güzel bir cihaz çıkacak sanıyordum.

motorola razr

Bu cihazda beni en çok üzen kullanılan malzeme kalitesi ve ekran dışında kalan tarafların kullanışsızlığıdır. Ekranı kapattığınızda zaman cihazın arka paneli ve ön tarafında çok gereksiz bir kabalık olduğunu düşünüyorum.

Cihaz orta seviye bir işlemciye sahiptir. Snapdragon 710 işlemci cihaza güç veriyor. Katlanır ekranın büyüklüğü 6.2 inçtir. Bu ekran 2142×876 piksel çözünürlüktedir. Kapakta bulunan küçük ekran ise 2.7 inç büyüklüğünde 600×800 piksel çözünürlükte OLED ekrandır. 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza cihazın depolama birimleri olarak gözüküyor.

Arka tarafta EIS, Dual Pixel ve Lazer otomatik odaklama destekli 16 MP çift LED flaşlı bir kamera bulunuyor. Ön tarafta 5 MP bulunuyor. Android 9 Pie işletim sistemini kullanan bu akıllı cep telefonu 2510 mAh kapasiteli bir batarya bulunduruyor. Bana göre bu batarya çok düşük.

Pili daha iyi dayanan, daha güzel dış tasarıma sahip ve daha güçlü bir telefon olmanı isterdim Yeni Razr.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir