Google Pixel Buds 2 Tam Kablosuz Küçük Kulaklık

Bu tip kulaklıkların belki başlangıcı belki de en büyük adımını atan firma kesinlikle Apple oldu. Fön makinalarındaki kabloları ortadan kaldırarak firma tam kablosuz küçük kulaklık serisi Airpods’un başlangıcını yapmış oldu. BU tip kulaklıklara olan talebi gören firmalar da bu şekilde kulaklıklar üretmeye başladı. Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi markalar bu sektöre hızlı girenler oldu. Kiminin sadece bir arama motoru olarak tanıdığı ancak kullandığı telefonun işletim sistemini oluşturan firma da bu sektöre atıldı. Google Pixel Buds 2 tanıtıldı.

Google Pixel Buds 2 Özellikleri

Tam kablosuz olan bu kulaklıklar arasında herhangi bir kablo bulunmamaktadır. Şimdilik sadece beyaz renk seçeneğine sahip olan kulaklıkların ilerleyen günlerde turuncu, siyah ve yeşil renklerinin de piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Ses kalitesi çok iyi olarak belirtilen bu kulaklık tasarımı sayesinde de yalıtım görevini yerine getirebiliyormuş. Airpodslar gibi bir şarj ünitesine sahip olan kulaklıkları bu şarj ünitesinden şarj edebilirsiniz. Şarj ünitesini de USB-C kablo kullanarak şarj edebilirsiniz. Kulak içi tasarıma sahip olan bu kulaklık 179$ fiyat ile satışa sunuldu.

Samsung Galaxy Buds 2 Renk Seçenekleri
Google Pixel Buds 2 renk seçenekleri

Çevrenize göre ses seviyesini otomatik ayarlayabilen bu kulaklık Android cihazlara çok hızlı bir şekilde bağlanabiliyor. Google Assistant’ı kullanabildiğiniz bu kulaklıkta Google Translate sayesinde konuşmaları anlık olarak istediğiniz dile çevirebilirsiniz. Kulaklığın şarj süresi, ses yalıtımı ve kalitesi gibi testlerini merak ediyorum.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir