Toasify Spotify Kısayol Oluşturma ve Kontrol Etmek

Windows işletim sistemini kullanan bilgisayarda Spotify uygulamasını kullanarak müzik dinliyorsanız klavyenizde müzik kontrollerinin kısayolunun olmasını bir ihtiyaç olarak hissedebilirsiniz. Eğer klavyenizde bu kısayollar varsa şanslısınız ve bu yazıyı okumayı burada bırakabilirsiniz. Ancak bu tuşlara sahip değilseniz Toasify Spotify kısayol oluşturma programı tam size göredir.

Toasify Spotify Kısayol Oluşturma Programı

Spotify uygulamasını kullanırken klavyede çeşitli tuş kombinasyonlarına basarak müziği değiştirebilir, durdurabilir, başlatabilir ya da ses seviyesinde değişiklik yapabilirsiniz. Bunu yapmak için çeşitli tuş kombinasyonları seçeneğiniz vardır.

toasify müzik kontrol programı

Aynı zamanda ekranın sağ alt kısmında bir Toast çıkartabiliyor. Burada mevcut şarkının bilgisini görmek mümkündür. Bu toastın tasarımı hakkında çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. İstediğiniz kısayolu iptal edebilir istediğiniz kısayolu da yeniden aktive edebilirsiniz. Tüm kısayolları kullanabilmek için Spotify uygulamasının bilgisayarınızda çalışıyor olması yeterlidir. Ancak uygulamayı arkaplana atabilirsiniz yani küçültebilirsiniz.

Programın çalışabilmesi için Spotify üyeliğine erişim izni bulunmaktadır. Muhtemelen uzaktan kontrolcü cihaza olarak üyeliğe bağlanıyor. Toasify açık kaynak kodlu bir Windows uygulamasıdır. Bu programın kaynak kodlarına Github linkini kullanarak ulaşabilirsiniz. Programın güvenliği hakkında sorularınız varsa kodları tek tek inceleyebilirsiniz. Sizin Spotify üyeliğinizi ya da kredi kartı bilgilerini çalıyor mu görebilirsiniz.

Şirkette benim gibi çalışırken müzik dinleyenler ve yeni bir klavyeye para vermek istemeyenler için güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum. İlk başta pek alışamasanız ve şüphe duysanız da sonradan seveceğiniz bir uygulamadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir