Samsung Galaxy A51 L Şeklinde Kamera İle Geliyor

Gelişen teknoloji ile akıllı cep telefonu üreticileri şu aşamada ekran gövde oranı, kıvrımlı ekran ve kameralara şu anda takmış durumda. Kamera geliştirme kapsamında bir çok mercekli kameralar ve yazılım destekleri ile cihazlar şov yapıyor bu günlerde. Bu kadar merceği telefonun arka tarafına toplayınca ocağa benzemesi nedeni ile dalga konusu olan iPhone 11 Pro serisi ortaya çıkıyor. Bu şekilde dalga geçilmemesi adına Samsung Galaxy A51 tasarımda L şeklini bize getiriyor.

Samsung Galaxy A51 Kamera

Bu akıllı cep telefonu henüz tanıtılmadı ancak Kore WiFi sertifika programı kapsamında bu akıllı cep telefonunun bir çok özelliği ortaya çıktı. @OnLeaks ve @PriceBaba sayesinde cihazın tasarımına ait görsel ortaya çıktı.

Cihazda Samsung Galaxy Note 10‘da olduğu gibi ön ekranda sadece kamera çentiği bulunuyor. 6.5 inç büyüklüğünde FHD+ ekran bulunuyor. Ön tarafta 32 MP kamera bulunuyor. Arka tarafta 48 MP ana kamera, 12 MP geniş açı, 12 MP telefoto ve 5 MP derinlik kamerası bulunuyor. Bu kameralar L şeklinde bir tasarımla cihaz arkasına konumlandırılmış.

Cihazda Exynos 9611 işlemci cihazın işlemlerini yapacak. 4 GB gibi bana göre düşük olan bir RAM miktarı cihazda hakimliğini koruyor. Cihazda Android 10 işletim sistemi var ve 4000 mAh büyüklüğünde batarya cihaza enerji veriyor.

Samsung Galaxy A51 kamerası ile iyi işler çıkartacaktır. 4 GB rami sayesinde ucuz bir fiyata gelirse. Orta seviye ve orta seviyenin bir üstü için iyi işler yapacağını düşünüyorum.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir