iPhone 11 Türkiye Fiyatı 15.000 TL Apple Türkiye Garantili

Dünya genelinde tam olarak satışa sunulmamışken firmalar yavaş yavaş cihaz fiyatı hakkında açıklama yapmaya başladı. Ülkemizde sanki herkesin tek eksiği iPhone 11miş gibi herkes iPhone 11’in fiyatını merak ediyor. Anladığım o ki herkes iPhone 11 almak için sabırsızlanıyor. iPhone 11 Türkiye fiyatı henüz Apple’ın web sitesinde yayınlanmadı.

iPhone 11 Türkiye Fiyatı Pahalı Değil

Başlıkta ve daha önce yazımda da belirttiğim gibi iPhone 11 fiyatı pahalı olarak algılanabilir ancak iPhone 11’in fiyatı pahalı değil gayet kararında belirlenmiştir. Bu belirleme işlemi Apple tarafından değil çeşitli faktörler tarafından yapılmıştır. iPhone 11 nasıl pahalı değil be kardeşim diyorsanız hemen sizi iPhone 11 Pahalı Değil ki Hem Siz Alın Diye Üretilmedi başlıklı makaleme alayım. Bu makaleden gelenlerle iPhone 11’in Türkiye fiyatına bakalım. Hiç bu makaleye gitmemişler siz de bir o makaleye gidip gelin de sonra aşağıdaki paragrafa geçelim.

iphone 11 türkiye fiyatı

Vatan Bilgisayar’ın web sitesinde iPhone 11 Türkiye fiyatı zaman zaman kendisini gösteriyor zaman zaman ise kendisini iPhone 11’in tanıtım yazısına bırakıyor. iPhone 11 Apple Türkiye Garantili şekilde Vatan Bilgisayar stoklarında henüz bulunmamaktadır. Bu ürünün stokta bulunmamasına rağmen firmanın web sitesinde 14.999,00 TL olarak fiyat etiketine sahiptir. Hatırlatmak isterim ki bu fiyat iPhone 11’in başlangıç fiyatıdır. Yani en düşük dahili hafıza modeli ve düz iPhone 11 modelidir.

Belki bu fiyat güncellenebilir ancak şimdilik Vatan Bilgisayar tarafından bizlere gösterilen fiyat 14.999,00 TL’dir.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir