iPhone 11 Smart Battery Case – Akıllı Batarya Kılıf Satışta

Apple’ın kendisi tarafından üretilmiş olan kaliteli ancak bir o kadar da pahalı akıllı batarya kılıfı son nesil iPhone ailesi için de satışa sunuldu. iPhone 11 Smart Battery Case olarak isimlendiriliyor bu aksesuar. Orijinal iPhone bataryası fiyatına satılan bu kılıfları ülkemizde alan henüz hiç görmedim.

iPhone 11 Smart Battery Case

İllaki alan vardır ancak benim gözlemlerim kadarıyla herkes bu paranın yarısına çok daha büyük kapasiteli güç ünitesi aldığı yönünde. Sonuç olarak ülkemizde bu kılıf gerçekten çok pahalı. Bir de kapasitesi bir güç ünitesine göre çok daha düşük. Bu cihazı aldı mı sadece aksesuarın uyumlu olduğu cihaz ile kullanabilirsiniz. Ancak güç ünitesini USB kablosu sayesinde istediğiniz cihazda kullanabilirsiniz.

Evet, kabul ediyorum bu aksesuarı kullanmak ve taşımak çok daha rahat. Telefona normal kılıf takar gibi takıyorsunuz. Biraz telefonunuz ağırlaşmış olabiliyor ancak yine de bir güç ünitesinde çok daha hafif.

iPhone 11 Akıllı Batarya Kılıfı

iPhone 11 ailesi anlatılan kadarı ile batarya performansı olarak etkileyici işler başarıyor. Yani cihazın ilk 1 yılı içerisinde bu tarz bir kılıfa ya da güç ünitesi çözümüne ihtiyacınız olmayacaktır diye düşünüyorum. İlerki yıllarda batarya eskidikçe belki ihtiyacınız olabilir.

iOS kısayolları içerisinde iPhone 11 Akıllı Batarya Kılıfı pil durumunu görebiliyorsunuz. iPhone 11’e %50 daha fazla batarya ömrü sunuyor. Ve orjinal iPhone 11 bataryası kadar pahalıya satılıyor. Şimdi bu cihazı mı alalım güç ünitesi mi alalım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir