Samsung Galaxy Note 10 Kırmızı ve Pembe Renge Büründü

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ modelleri hali hazırda satışta olan Samsung’un en üst seviye akıllı cep telefonu modeli diyebilirim. Beyaz, mavi, siyah ve renk değiştiren metalik bir renk seçeneği ile bu cihaz satışta. Güney Koreli firmanın Amerika web sitesinde Galaxy Note 10 kırmızı ve pembe renk seçeneklerine kavuştu.

Galaxy Note 10 Kırmızı Renk Seçeneği

Gördüğümüz kadarı ile bu yeni 2 renk seçeneği sadece Samsung Galaxy Note 10 modelinde mevcut maalesef ki Note 10+ modelinde bulunmuyor. Neden bu şekilde bir hamle yapıldı bir açıklama gelmedi. Sonuçta aynı materyal aynı tasarım sadece daha büyük bir yapısı var. Yeni renk seçenekleri ile birlikte Samsung Galaxy Note 10, 6 renk seçeneğine kavuştu.

Galaxy Note 10 Pembe

Samsung’un özel renkleri cihazı piyasaya sunduktan sonra satışa sunmasına alıştık. Bunun benzeri hamleleri benim hatırladığım kadarı ile Samsung Galaxy S4’ten bu yana görüyoruz.

Ülkemizde de bu renk seçenekleri büyük bir gecikme sonrası gelebilir diye düşünüyorum. Tabi ülke dışında bu tarz özel cihazlar çok daha hızlı piyasaya çıkacaktır. Zaten ülkemizde Galaxy Note 10 alan almıştır diye düşünüyorum.

Samsung Galaxy Note 10 bir de Star Wars filmi kapsamında özel bir versiyona kavuştu. Bu versiyonda teknik olarak bir fark yokken sadece tasarımsal özelleştirmeler bulunuyordu.Ülke dışındaysanız ve Galaxy Note 10 almayı düşünüyorsanız bir çok tasarımsal seçeneğiniz var.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir