GoPro Hero 10 Black Özellikleri Ortaya Çıktı

Aksiyon kamerası devi olan markanın yeni nesli ortaya çıktı. 2021 yılının eylül ayında GoPro Hero 10 Black tanıtılacaktı. Tanıtım öncesi cihazın özellikleri ve görselleri internete sızdı. Tasarımsal olarak hemen hemen aynı olan cihazın özellikleri ilerlemiş durumdadır.

GoPro Hero 10 Black özellikleri

GoPro Hero 10 Black Özellikler

Marka baktı ki kamerayı ciddi oranda YouTube için video üreticileri kullanıyor bu sebepten dolayı marka YouTube için bir çok özelliği kamerasına entegre etmiş durumda. Marka sevilen tasarım anlayışını hiç değiştirmemiş ancak cihazda GP2 işlemci kullanılmış. Bu da 9. Nesile göre çok ileri seviye bir işlemcidir. Bu işlemci sayesinde cihazın işlem yeteneği ve kamera yeteneği de çok ileri seviyelere çıkacaktır.

GoPro Hero 10 Black fiyatı

Yeni kamera 60 fps’de 5,3K, 120 fps’de ise 4K video çekimleri yapabilecek. Daha fazla fps isteyenler için de, 240 fps’de 2,7K çözünürlük sunan videolar çekebilecekler. Kamera çözünürlüğüne bakacak olursak 23 MP’e çıkarılmış. Hero 10 Black yazılımları ile de güncellenerek karşımıza çıktı. HyperSmooth 4.0 ve TimeWarp 3.0 yazılımları stabilizasyon çok iyi seviyelere çıkarılmıştır diye tahmin ediyorum. Kamera bu işlerde zaten iyiydi biraz videoyu kırparak da olsa çok iyi şeyler başarabiliyordu.

GoPro Hero 10 Black ne kadar

Kamera resmi olarak Eylül 2021 içerisinde tanıtılacaktır ve fiyatı da tanıtımda açıklanacaktır. Muhtemelen fiyatı 399$’ın biraz üzerinde olacaktır. Eylül ayında bu sorunun cevabı resmi olarak verilmiş olacak, bekleyelim ve görelim.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir