Dacia Duster Extreme Limited Edition Farkları

Makyajlanan Dacia Duster bir kaç hafta önce ülkemizde satışa sunuldu. Yapısı gereği kimse bu arabaya premium diyemez bunun aksini umarım iddia eden yoktur. Romanyalı üretici de bu durumun farkında ve bu arabada biraz daha prestijli bir paket isteyenler için Dacia Duster Extreme Limited Edition adında bir donanım paketi ile karşımıza çıktı. 

Extreme Limited Edition adındaki bu donanım paketi Duster’ın ilk özel paketi değil daha önceden de bu arabanın bazı özel paketleri olmuştu. Bunlara örnek olarak 15 Years, Techroad, SE Twenty ve Black Collector paketlerini örnek gösterebiliriz. 

Dacia Duster Extreme Limited Edition Özellikleri

Bu güne kadar en farklı olan özel versiyon şüphesiz Extreme Limited Edition adındaki bu paket olmuş. Arabanın dışındaki detaylara turuncu renk dokunuşlar eklenmiş. Aynalar, ızgaralar, tavan rayları ve bagaj kapağında turuncu renkleri görebilirsiniz. 

Siyah renkte 17 inç alaşımlı jantlar araca eklenmiş. 6 renk seçeneği ile alınabilen bu donanım paketi arabanın içerisine kapı kolları ve koltuk döşemelerinde de turuncu detaylar eklemiş gözüküyor. Extreme Limited Edition’ın “Prestige” donanım paketi ile geldiğini belirtmekte de fayda var. Yani 8 inç büyüklükteki bilgi eğlence sistemi, otomatik klima, cruise control ve iki adet USB girişi bu paketin içerisinde karşımıza çıkacak.

1.5 dci 115 beygir üreten motor ve 1.3 benzinli 150 beygir güç üreten motor seçenekleri bu araçta kullanılacak.

Fiyatı henüz açıklanmadı ama dolu paket fiyatlarında olacağı şüphesiz. 

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir