Dacia Duster Pikap Anavatanında Satışta

Dacia Duster fiyatı nedeniyle ülkemizde de çok tercih edilen bir SUV modeliydi. Bu arabanın bakım maliyetleri ve arabanın yakıt ekonomisi de tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi şüphesiz. Bu arabanın bir kamyonet hali yani Dacia Duster Pikap gerçekten olsa satın alacak bir çok kişi tanıyorum. Bu kişileri sevindirici haber geldi ve kamyonet anavatanında satışa çıktı. Darısı ülkemizin başına…

Dacia Duster Pikap Özellikleri

Baştan şunu söyleyeyim bu kamyonet Dacia Duster kadar ucuz olacağa benzemiyor. Ülkemizde henüz satılıp satılmayacağı da tam olarak bilinmiyor. Ancak görüntüsü ve işlevselliği bakımından bu araç ülkemizde satılırsa ben iyi iş yapabileceğini düşünüyorum. Video içerisinde neden böyle düşündüğümü detaylıca dile getirdim.

İç tasarım ve dış tasarımını neredeyse bire bir Dacia Duster modelinden alan bu kamyonet modelini kullanmak için binek otomobil ehliyeti yeterli olacaktır. Normal Dacia Duster’dan 2 cm daha kısa olan bu araç modeli çamurluklarının plastik olması ve arka tarafının boş olması ile güzel bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

Anavatanında bu araç en dolu Dacia Duster’dan daha pahalıya satılıyor. Bu fiyatın bu kadar yüksek olmasında tabiki de üretim adedinin az olmasının payı vardır. Bu fiyat aşağılara düşmezse bizim esnafımız bu aracı almak için zorlanacaktır ve belki de almamayı tercih edecektir.

Dacia Duster Pikap hakkında fikirlerimi dile getirdiğim videoyu video adresinden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir