BMW 4 Serisi Cabrio Türkiye Fiyatı Ne Kadar ? Ön Sipariş Fiyatı

BMW 3 serisi cabrio modelinin genlerini taşıyan ve bu konsepti yansıtan en genç BMW modeli ülkemizde ön siparişe sunuldu. BMW 4 Serisi Cabrio modeli yaklaşık 1 yıldır Avrupa’da satışta olmasına karşılık ülkemizde daha yeni ön siparişe sunuldu. BMW 4 Serisi Cabrio Türkiye fiyatı 1.290.400₺’den başlayan fiyatlarla ülkemizde ön siparişe sunuldu.

BMW 4 Serisi Cabrio

Böbrekleri ile dikkat çeken cabrio model tasarımını sevmiş ya da sevmemiş olabilirsiniz. Şahsen ben bu kadar büyük böbreği beğenmedim ancak şu bir gerçek: Araba bu tasarımı ile bir hayli dikkat çekiyor.

2.0 litre hacimli BMW TwinPower turbo motor, 258 beygir güç ve 400 Nm tork üreten bu cabrio modelini Türkiye yollarında yürütecek. 4 Serisi Cabrio’yu karakterize eden sportiflik, kabin tasarımında da kendini belli ediyor. Sürücü merkezli kokpit ve opsiyonel olarak tercih edilebilen dijital gösterge paneli, otomobilin teknolojik altyapısına dikkat çekiyor.

BMW 4 Serisi Cabrio Türkiye Fiyatı Ne Kadar ?

Ülkemizde Türkiye’de Edition M Sport donanım yapısıyla sunulacak olan BMW 4 Serisi Cabrio, 12,3 inç tamamen dijital gösterge paneli ve 10,25 inç bilgi-eğlence ekranını içeren BMW Live Cockpit Professional’ın yanı sıra, Apple CarPlay ve Android Auto fonksiyonlarına sahip.

BMW430i Cabrio olarak nitelendirilen coupe modeli aslında 1.998cc büyüklüğünde turbo beslemeli bir motora sahiptir. Otomatik şanzıman ile yürüyen araç 258hp beygir üretiyor ve karma tüketimi 6.8 olarak açıklandı.

%150’lik ÖTV dilimine giren model ülkemizde 1.290.400₺’den alıcılarını bekliyor.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir