Volkswagen Ticari Araç Görüntülü Görüşme Servisi

Pandemi bizlere evden de internet bağlantısı sayesinde işlerimizi aksatmadan devam ettirebileceğimizi bence göstermiş oldu. Evet, şirkette olmanın verimliliği hiç bir zaman elde edilemiyor olsa da (bazı ekstrem durumlarda geçiliyor) insan sağlığının önemini anladığımız bu günlerde imkanı olan evden çalışma modeline geçiş yapıyor. Volkswagen Ticari araç görüntülü görüşme servisi ile ülkemizde Volkswagen Türkiye Ticari Araba departmanı da yeni servis ile çalışanlarının bir kısmını evden çalışma modeline geçirdi.

Volkswagen Ticari Araç Görüntülü Görüşme

Pandeminin etkisi ile dünya genelinde dijitalleşme hızını arttırarak devam ediyor. Pandeminin başından itibaren bir çok otomobil markasının kendince pandemi çerçevesinde önlemler aldığını görmüştük. Bu olaylara bir örnek olarak Peugeot’un satın almış olduğunuz otomobili evinize getirdiğini yazmıştım.

Volkswagen Ticari Araç, Volkswagen Live! Görüntülü Görüşme Uygulaması ile pazarlama hizmetlerini internet üzerinden gerçekleştirmeye başladı. Pandemi nedeniyle bir kesim potansiyel müşteri showroom ziyaretlerini tedirgin olarak yapmış olduğunu fark eden Volkswagen hem onları rahatlatmak hem de ziyaret sayısını arttırmak için teknolojiden yardım aldı.

Yeni uygulama ile Volkswagen ticari araçlar hakkında bilgi alabilir, sanal bir şekilde showroomu gezebilirsiniz. Korkmayın size ticari araçlar hakkında bilgiyi yapay zeka değil gerçek satış danışmanları veriyor. Tabi yazılım ile de bilgi edinebilirsiniz ancak görüntülü görüşme ile satış danışmanları ile konuşabiliyorsunuz.

Volkswagen Ticari Araç Görüşme Randevu Sistemi üzerinden bir randevu alarak internetin olduğu her yerde satış danışmanları ile video araması yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir