Bazı Şeyler Paylaşılmalıdır Yeni iPhone Reklamı

Apple iPhone serisi yazılımı ve donanımı beraber geliştirilmesi ve kapalı bir işletim sistemi olması sayesinde bence diğer mobil işletim sistemlerine göre en büyük avantajı güvenliktir. Evet, güvenlik açığı olmayan sistem yoktur ancak iOS işletim sistemi Android’e göre daha az ve daha zor elde edilecek güvenlik açıklarına sahiptir. Bu konu bence Apple’ın elindeki en büyük koz ! Apple da bunu biliyor olacak ki yeni iPhone reklamı tamamiyle güvenlik ön planda olan bir reklam olmuş.

Yeni iPhone Reklamı

Günümüz dünyasında akıllı cep telefonumuz ile her şeyimizi paylaşır olduk. Bizimle ilgili haddinden fazla şey bilen bu cihazlar yerine göre en iyi dostumuz yerine göre ise en büyük yardımcımız. İnternet üzerinden yapacağımız alışverişlerde bizim yerimize kart bilgilerini yazıyor. Bizim sağlık durumumuzu anlık olarak takip ediyor. Çok özelimiz olan anlık mesajlaşma uygulamalarındaki mesajlarımızı saklıyorlar. Parmak izi gibi bizi biz yapan şeyleri saklıyorlar. Kısaca bu cihazlar bize ait olan özeli bizden daha fazla biliyorlar.

Hal böyle olunca sosyal medyada paylaştığımız şeyler haricinde kendi özelimizi paylaşmalarını pek istemeyiz. İşte Apple’ın mobil işletim sistemi bu konuda Android camiasından çok daha iyi durumdadır. Çok daha güvenli diğer uygulamalar ile veri paylaşma konusunda çok daha gaddar ! Bu konuyu ele alan Apple rakiplerini kızdıracak ama bana göre çok doğru konulara parmak basan bir reklam filmi Apple tarafından yayınlandı.

Reklam Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir