Teknotra Android Uygulaması Google Play Storeda

Android uygulama geliştirme yazı serisi kapsamında nasıl yapılacağını anlatarak Teknotra’nın Android uygulamasını geliştirdik. Bu uygulamada bir çok eksik olmasına rağmen nasıl olacağını anlatabilmek adına Teknotra Android uygulaması Google Play Storedaki yerini aldı.

Teknotra Android Uygulaması

Teknotra Android uygulaması açık kaynak kodlu bir uygulamadır. Bu uygulamanın kodlarının yazımını Android Uygulama Geliştirme yazı serisi ile paylaştım ve paylaşmaya da devam edeceğim. Aynı zamanda bütün kodların projenin GitHub sayfasında bulunmaktadır. Siz de bu kodlara bakarak ve yazı serisini baştan sona okuyarak benzer bir uygulama geliştirebilir ya da uygulamanın iyileşmesi için bana geri dönüş sağlayabilirsiniz.

İyileşme demişken uygulamamız eksiklerle beraber mağazada yerini aldığı için ilerleyen günlerde güncellemeler ile uygulama daha iyi bir hale gelecek ve eksikleri kapanacaktır. Şu anda uygulamayı kullanırken ekranı yan döndürürseniz bir hata meydana gelmektedir. Bu hatalar ve daha bir çoğunu Android uygulama geliştirme yazı serisi kapsamında çözeceğim ve çözümlerini sizinle paylaşacağım. Tabiki de her bir çözüm sonrası uygulamayı da güncelleyeceğim.

Bu sebepten dolayı uygulamaya ait otomatik güncellemeleri açmanızı öneririm. Eğer Java programlama dilini kullanarak Android uygulama geliştirmeyi düşünüyorsanız yazı serimi takip etmenizi de öneririm.

Uygulamanın gelişim sürecini takip edebilmek için Android Uygulama Geliştirme yazı serisine bakabilirsiniz.

Android uygulamasını indirmek için Google Play Store’a Teknotra yazabilir ya da mağaza adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir