En İyi Mercedes E190 Modifiye Arabalar Onun

W124 kasa kodu ile Mercedes E190 beyaz rengi ile her ne kadar Şahin gibi duruyor olsa da bu araba tadını alan için bambaşka bir arabadır. Ulaşılabilir bir Mercedes modeli olduğu için ve parçaları da diğer Mercedes modellerine göre daha uygun olduğu için Mercedes E190 modifiye araçları diğer Mercedes araçlara göre daha fazla piyasada görebildik.

Mercedes E190 Modifiye

Bu işten anlayan anlamayan bir çok kişi bu araçları modifiyeledi. Bu modifiyelerin çok başarılı örneklerini gördük, evet. Ancak bu araçların çok kötü hallerini de gördük. Her neyse, şimdi size bu aracı zamanında en başarılı şekilde modifiyelemiş firmayı tanıtmak istiyorum, Brabus !

Bu paragraflarda bahsettiğimden daha detaylı bilgiye yukarıda bulunan videodan ya da YouTube kanalımızdaki videodan erişebilirsiniz.

Bodo Buschmann ve onun arkadaşı ile birlikte kurulmuş olan Brabus ilk başlarda Mercedes S serisi araçları modifiyelemeye başlamıştı. Bunun sebebi de Bodo’nun arabasını satıp Mercedes S serisi bir araba almak zorunda kalmasıdır. Bunun sebebini yazıda dile getirmeyeceğim çünkü videoda bu konuyu detaylıca dile getirdim. Ama kısaca ipucu vereyim babası yüzünden Porsche’sini satıp Mercedes S class almak zorunda kaldı.

Brabus günümüzde Guiness Rekorlar Kitabı’na girmiş bir çok otomobili vardır. Seri üretim yol yarış otomobilleri olan bu araçlardan ve kırdıkları rekorlardan video içerisinde bolcana bahsettim. Brabus ve çeşitli araç modifiye firmaları hakkında bilgi edinmek için YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir