Apple One Nedir ? Apple One Paket İçeriği (Video)

Apple’ın yeni servisi apple One nedir ? Bu yeni servis içerisinde neler vardır ve biz kullanıcılar bu servisi kullanarak ne kazanacağız?

Apple One Nedir ?

Apple’ın iPhone 12 lansmanı sırasında tanıtmış olduğu bu yeni servis kullanıcılar için sunulmuş olan bir çözüm paketidir. Servis içerisinde hali hazırda bulunan birkaç Apple servisini barındırmaktadır. Bu servisler: Apple Müzik, Apple Arcade, iCloud, Apple Fitness+, Apple News+ ve Apple TV+’dır. Apple’ın birden çok servisine ayrı ayrı ücret veren kullanıcılar için Apple’ın üretmiş olduğu son derece yararlı bir yeni servis çözümüdür.

Apple’ın yeni servisinde belli paketler bulunmaktadır. Bu paketlerin ücretleri ve paketlerin size sundukları farklılık göstermektedir. 3 farklı paketi bulunan yeni servisin paketlerinde size sunmuş olduğu servis sayısı ve iCloud depolama alanı farklılık göstermektedir. paketler arası farklara video içerisinde bolcana değindim.

Apple One paket fiyatları henüz ülkemiz için belirlenmedi ancak ülkemizde bu fiyatlar güncel kur üzerinden hesaplanırsa yeni servisi bir çoğumuz kullanamayacak gibi gözüküyor.

Video içerisinde Apple’ın MagSafe’i neden iPhonelara koyduğu, Apple’ı nasıl bir gelecek bekliyor ve bu servisler hakkında bolcana konuştum. Konu ile ilgili bilgi almak ve bir kaç bonus haberi dinlemek için videoyu izleyip kanala abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir