Samsung Galaxy S11+ Tasarımı İnternete Sızdı

Sayın Güney Koreli teknoloji devi, lütfen akıllı cep telefonlarınızın tasarımlarını yapması için başka bir firma ile anlatışın. Akıllı cep telefonlarınızda kıvrılı ekran yada sonsuz ekran gibi teknolojik çalışmalar yapmak istiyorsunuz anlıyorum. Ön tarafa kamera çukuru koymanıza da hadi laf etmiyorum. Ancak Samsung Galaxy S11+ tasarımı ile gösterdiğiniz bu arkada kamera performansı nedir ?

Samsung Galaxy S11+ Tasarımı

Apple ile dalga geçtik. Özellikle de siz Güney Koreli teknoloji devi ! Ancak bu arka kameranın hali nedir ? Tamam donanım olarak çok güçlü bir akıllı cep telefonu yapmış olabilirsin. Bunu test sonuçlarında sen söylemesen de Teknotra takipçileri gördü. Hala görmediyseniz bu bir sır olarak aramızda kalsın ve hemencecik şu yazıya bir bakıp gelin.

Bu tasarımlı kamera ile her açıdan çok iyi işler yapmanı bekliyorum Samsung ! Megapikseli yüksek arkayı çok iyi bulanıklaştıran, lazerli odaklamaları olan ve çok iyi uzak çekimler bekliyorum senden. Lütfen kameralar arası geçişlere de biraz çalışmış ol tamam mı ? Samsung Galaxy Note 10+’da olduğu gibi kamera geçişlerinde donma. Video çekerken lensler arası geçişe de izin verirsen çok iyi olur.

Samsung Galaxy S11+ Kamerası

Bir de lütfen en yakın zamanda Porsche Design ile ya da farklı bir tasarım firması ile bir masaya otur. Teknolojik olarak şov yapalım derken tasarım gibi önemli bir detayı unutuyorsun. Biz buna kim bilir kaç lira vereceğiz lütfen azıcık da estetik bir görünüme sahip olsun.

Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir