1Password Ücretsiz Aile Üyeliği Nasıl Alınır ?

1Password günümüz şartlarında kullanıcıları şifre çalınmaları ve servislerin güvenlik açıklarına karşı koruyan çok başarılı bir servistir. Bu servisin ne olduğunu bilmiyorsanız 1Password Nedir ? başlıklı yazımı okumanızı öneririm. Aylık 2.99$ bireysel üyeliğinin ücreti bulunuyor ve aile üyeliği de 4.99$. Günümüz şartları için ucuz bir servis değil. Parasını hak ediyor mu ? Kesinlikle evet. Geleneksel Türk metodunu devreye sokalım ve bu servisi nasıl ücretsiz alırız diye düşünelim. Hatta bir adım daha öteye gidelim 1Password ücretsiz aile üyeliği nasıl alınır diyelim.

1Password Ücretsiz Aile Üyeliği Almanın Adımları

Canva ve 1Password arasında yapılan anlaşma sayesinde 1 yıllık aile üyeliğini ücretsiz bir şekilde almak mümkündür. Bunun için ilk olarak ücretsiz Canva üyeliği açmanız gerekmektedir. Canva‘nın adresinden ücretsiz üyelik açabilirsiniz. Bu üyeliği isterseniz Google hesabınız ile de açabilirsiniz ancak hangi mail adresi ile aldığınızı unutmayın.

support+canva@agilebits.com adresli mail adresine İngilizce olarak Canva üyeliğim var ve bu üyeliği şu mail adresi ile aldım. Lütfen bedava 1Password üyeliği verin gibisinden bir mail atın.

Ardından size kalıp bir mail atacaklar ve kalıp mailde bulunan 3 cevaptan biri ile istediğinizi onaylamanızı isteyeceklerdir. Siz de 3 seçenekten birisi ile isteğinizi onaylayın.

Ardından size bir mail gelecektir. Bu mailde bulunan adrese basarak kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Başlattıktan sonraki aşamalar aşağıdaki gibi olacaktır.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir