iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11 Fiyatı Sızdı

Büyük bir heyecan ile akşam ki Apple’ın etkinliği bekleniyor. Apple ne gibi cihazlar tanıtacak ? Apple normal şartlar altında senede 1 iPhone modeli tanıtırdı ancak değişen piyasa şartlarında yine en başarılı firma olabilmek için son senelerde birden fazla iPhone modeli tanıtıyor. Apple’ın etkinliğine saatler kalmışken etkinliğe ait sızıntılar gelmeye başladı. Bu sızıntılardan yeni geleni ve belki de en önemlisi iPhone 11 fiyatı oldu.

iPhone 11 Fiyatı 749$

Resmi olarak cihazın fiyatı budur diyemesem de sızıntı güvenilir olduğundan dolayı ve beklenen fiyat seviyesinde olduğundan dolayı cihazın başlangıç fiyatını 749$ olarak kabul ederek yazıma devam edeceğim. iPhone 11 64 GB dahili hafıza seçeneğini minimum kabul ederken 256 GB dahili hafıza seçeneğini maksimum, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max 128 GB’ı minimum kabul ederken 512 GB’ı maksimum kabul ediyor.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max arasında şimdilik bilinen tek fark ekran boyutunun farklı olmasıdır. iPhone 11 Pro 5.8 inç büyüklüğünde OLED, iPhone 11 Pro Max ise 6.5 inç büyüklüğünde OLED ekrana sahiptir.

iPhone 11 ise 6.1 inç büyüklüğünde LCD bir ekrana sahip olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda fiyat listesinde Apple AirPods ve Apple Watch 5S ve AirPower isimlerine sahip 3 farklı cihaz bulunuyor. Bu cihazlara ait teknik özellik verisi resimde bulunmamaktadır.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir