iPhone 11 3 Kamera Aparatı ile iPhone 11 Pro Yapmak

Apple’ın bu sene içerisinde tanıtmış olduğu iPhone 11 modelleri arasındaki en büyük farklardan birisi cihazlarda bulunan kamera sayısıdır. Bu kamera sayısı sayesinde iPhone 11’in arkasına bakarak cihazın iPhone 11 mi iPhone 11 Pro mu olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü bildiğiniz üzere iPhone 11 3 kamera ile gelmiyor ancak iPhone 11 Pro geliyor.

iPhone 11 3 Kamera Aparatı

Günümüz dünyası maalesef hava atmak üzere kuruludur. Aşağılanmışlık kompleksi ve türevleri sayesinde herkes sosyal medya üzerinde ve arkadaş ortamında hava atmanın peşindedir. Bu iş en çok akıllı cep telefonu üreticileri ve aksesuar üreticilerinin işine yaramış durumdadır.

Instagram keşfet kısmında zamanımı boşa harcarken karşıma çıkan bir videoyu sizin ile paylaşmak istiyorum. Bu videoda iPhone 11 için üretilmiş bir aksesuarı görebilirsiniz. Bu aksesuar cihazda sanki 3 kamera varmış izlenimi yaratmak için tasarlanmış. Bu aparatı taktıktan sonra bir de kılıf takarsanız cihazınızı sanki iPhone 11 Pro’ymuş gibi arkadaş ortamınızda kullanabilirsiniz. En çok kendinizi kandırmanıza yarayan bu aparat sayesinde günümüz dünyasında siz de hava atabilirsiniz. Bu aparatı internette biraz araştırma ile Çin’den alabilirsiniz.

Benim merak ettiğim bu aparat sonra iPhone 11’in kamera performansında bir kötüleşme olup olmayacağı yönündedir. Çünkü bu aparat yüzünden cihazın kamera lensinin üzerine bir plastik gelecektir. Bu plastik kamera performansını ne kadar bozar ya da bozmaz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir