Huawei Tema Geliştirme İşine Girebilirsiniz

Yaratıcılığınıza, tarzınıza ya da zevklerinize güveniyorsanız Huawei’in yeni başlatmış olduğu harekat ilginizi çekecektir. Kendi tarzınızı kullanmakta olduğunuz cihaza yansıtmak ve bunu diğer kullanıcılar ile paylaşmak istiyorsanız artık Huawei tema geliştirme işine girebilirsiniz.

Huawei Tema Geliştirme Ücretsiz

Huawei tarafından yayınlanan yazılımları ücretsiz bir şekilde kaynakta bulunan sayfadan edinebilirsiniz. Edinmiş olduğunuz bu yazılım ile Huawei Emui arayüzüne özel temalar geliştirebilirsiniz. Bu işleme başlamak için yazılımı indirmeden önce tabiki de bu işlemler için kullanacağınız bir üyelik almanız gerekecektir.

EMUI arayüzü bildiğiniz üzere Honor ve Huawei cihazlarında yüklü olarak gelmektedir. Android işletim sistemini kullanan bir cihaza da bu arayüzü kurabilirsiniz. Bu arayüz dünya genelinde 200’den fazla ülkedeki cihazlar yüklü olduğu söyleniyor. Kısaca isminizin reklamını yapmak için güzel bir tema mağazasına giriş yapabilir hatta para bile kazanabilirsiniz.

Huawei tarafından yayınlanan bu yazılım ile sadece uygulama ikonlarını ve cihazın arkaplanını değiştirmiyorsunuz. Ayarlar ve telefon gibi kullanıcı arayüzlerinde de büyük kişiselleştirmeler yapabilmektesiniz. Huawei geliştiricilere destek vereceğini ve tasarım üzerinden gelen ücretlerin 70’ini geliştiriciye vereceğini açıkladı.

Tasarım konusunda kendinize güveniyorsanız, zamanında Nokia cihazlarına tema yaptınız ve o günleri tatlı bir nostalji havasında yeniden yaşamak istiyorsanız bence bu işe girişi düşünebilirsiniz. Ya da bu tarz konulara meraklıysanız ve boş vaktiniz de varsa bir deneyebilirsiniz. Belli mi olur belki de ek gelir kaynağınızı bulabilirsiniz.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir