Angry Birds Kaç Yaşında ? Angry Birds 10. Yaşını Doldurdu

iPhone ile mobil oyun oynama devrimi farklı bir boyuta geçtiğinde biz de çeşitli yeni oyunlarla tanışmıştık. Bu oyunlar Doodle Jump ve Fruit Ninja gibi oyunlardı. iPhone ile karşımıza çıktılar sonrasında diğer mobil işletim sistemlerinde de kendilerini gösterdiler. İşte bu oyunlardan birisi olan Angry Birds kaç yaşında hiç merak ettiniz mi ?

Angry Birds Kaç Yaşında ?

Angry Birds çizgii filmden çıkma karakterleri ile yaş fark etmeden hepimizin kafasında bir yer etti diye düşünüyorum. Oyundaki karakterlerin tipleri ve özel yetenekleri ile hepimiz en az 3 karakterini hatırlıyoruzdur. Hayatımızın bir dönemi de bu kızgın kuşların bölümlerini 3 yıldızla tamamlamakla geçmiş olabilir.

Bu oyun ve bu karakterler hayatımıza gireli 10 yıl olmuş fark ettiniz mi ? Zaman ne kadar çabuk ilerliyor değil mi ? Parmağımızla bu kızgın kuşları çekip domuzları öldürmeye başlayalı tam 10 yıl olmuş 11.12.2009 tarihinde bu oyun ilk defa hayatımıza girmiş. Şu anda bu karakterlere ait çekilmiş filmler internette dolanıyor. Karakterlerinin peluşları evimizde duruyor ve oyununu muhtemelen telefonumuzdan sildik bile.

2009’da bildiğimiz klasik Angry Birds oyunu tanıtılmış ve 2010 yılında peluş oyuncakları lisanslı olarak mağazalardaki yerini almıştır. 2011 itibari ile bazı özel Angry Birds oyunları tanıtılmaya başlandı ve 2016’da kızgın kuşların filmi sinemadaki yerini aldı.Bakalım ilerleyen günlerde kızgın kuşlar ne şekilde karşımıza çıkacak.

Angry Birds Zaman Yolculuğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir