Tuşlu Android Telefon Nokia’dan Geliyor

Nokia’nin bir zamanlar tuşlu telefon ve Symbian işletim sistemi ile piyasada tek egemen olduğu günleri hatırlıyor musunuz ? Telefonların telefon olduğu, ekonominin çok daha iyi olduğu ve insanlığın daha insan olduğu teknolojinin tadında gelişmiş olduğu o günler. O günleri yad etmek ve hala tuşlu telefon kullanmak isteyen kitleyi sevindirmek adına tuşlu Android telefon piyasaya çıkıyor.

Tuşlu Android Telefon

Numerik tuş takımı kullanan telefonları özlediniz değil mi ? Bu telefonlar işletim sistemleri yüzünden yeteri kadar akıllı gelmiyorlar size öyle değil mi ? Bana kalırsa evet, öyle. Ama tuşlu telefon kullanmaya alışmış ve hala o tip bir telefon kullanmak isteyen bir kesim olduğunu unutmamak lazım. Son yıllarda akıllı cep telefonu üreticileri maalesef o kesimi çok göz ardı ettiler, görmezden geldiler. Bu da firmalara bir miktar pazarda kayıp yaşatmıştır, ancak firmalar kaybettiklerinden çok kazanmışlardır.

Android işletim sistemini kullanan ve numerik bir klavyeye sahip olan Nokia modeline ait video internete sızdı. Henüz model hakkında firmadan bir açıklama gelmedi ancak bu model ülkemizde son derece pahalı bir fiyatla satılan yeni nesil 3310 gibi olursa pek başarılı olmaz. Bunu söylemeden edemeyeceğim. Kamerası çok gelişmemiş ve küçük ekranlı bir akıllı cep telefonuna günümüz ekonomik şartlarında kim çok para verir ki ?

Bu telefon ilgimi çektiği için ilerleyen günlerde cihaz hakkında daha fazla bilgi web sitemizde görebilirsiniz. Şaşırmayın…

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir