Samsung Android 10 Güncellemesi Alacak Cihazlar

Android 10 işletim sistemi bildiğiniz üzere tanıtıldı. Google tarafından geliştirilmekte olan ve Android işletim sistemini kullanan cihazlar ve Nokia gibi hızlı davranan bazı markaların cihazları Android 10 güncellemesini almaya başladı. Nokia’nın nasıl bu kadar hızlı Android 10 güncellemesini yayınlayabildiğini bilmiyor ve merak ediyorsanız Nokia Android Güncellemesini En Hızlı Yayınlayan Firma başlıklı yazımı okumanızı öneririm. Samsung Android 10 güncellemesi konusuna gelecek olursak…

Samsung Android 10 Güncellemesi Listesi

Resimde görmüş olduğunuz akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlar tüm ülkeler için yayınlanan romları üzerine Android 10 güncellemesi alacaktır. Bu güncellemelerin geliş tarihi cihazların modeline ve kullanmış olduğunuz roma göre değişiklik gösterecektir.

Android 10 güncellemesini Samsung marka Android işletim sistemini kullanan cihazınıza kurmak için yapmanız gereken özel bir şey yoktur. İlerleyen günlerde cihazınız için güncelleme yayınlandığı zaman size bildirim gelecektir. Cihaza ait sistem güncellemesini cihaz yapabilmek için sizden izin isteyecektir.

Eğer kullanmakta olduğunuz cihaz bu listede yok ise korkmayın. İlerleyen günlerde kullanmakta olduğunuz cihaz için özel bir rom uyarlanacaktır.

Tabiki yayınlanacak olan bu özel işletim sistemi Samsung tarafından yayınlanmayacaktır. Bu sebepten dolayı cihazınıza bu işletim sistemini kurarken garanti durumunu unutmanız gerekmektedir. Cihazınız için yapacağınız bu işlem tamamen sizin sorumluluğunuzda olacaktır. İlerki günlerde bu konu ile ilgili yazılar yazacağım.

Cihazınız yukarıdaki listede var ise garantili bir şekilde cihazınızı güncelleyebilirsiniz. ( zamanı gelince )

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir