iPhone XR Alana 2 Kişilik Kahvaltı Hediye

Akıllı cep telefonu fiyatları ülkemizde bildiğiniz üzere her artan ürün fiyatı gibi arttı. Bu artışta paramızın değer kaybedişi ve güncellenen vergilendirme sisteminin büyük bir etkisi bulunmaktadır. Artan fiyatlar ile bu sektör üzerinden geçimini sağlayan kişi ya da firmalar hali ile zorlandıkları bir döneme giriş yaptılar. Bu dönemden etkilenmemek için firmalar çeşitli kampanyalara başvuruyordu. Bunlar genellikle telefon yanında aksesuar hediye etmek gibiydi ancak dün görmüş olduğum bir iPhone XR ilanı kampanyada benim için yeni bir boyut açtı diyebilirim.

iPhone XR 2 Kişilik Kahvaltı Hediyeli

İzmir’in Konak ilçesinde bulunan Tarhan GSM hep geçerken gördüğüm ancak bir türlü içeri girmediğim bir dükkandı. Firmaya ait 64 GB dahili hafızaya sahip iPhone XR ilanı dikkatimi çekti. Pasaport kayıtlı olarak satılmakta olan sıfır cihaz kampanyalı. Kampanyası fiyatından dolayı değil kılıf ve kırılmaz cam hediyelidir bu cihaz. Bunlar zaten çok ucuz hediyeler diyorsanız asıl kampanyaya bakınız: At Çiftliği’nde 2 kişilik kahvaltı hediye.

Aslında bu kampanyalar açıklamada yazdığı kadarı ile firmadan aldığınız her telefon için geçerlidir. Ancak ilk duyunca insanın bir komiğine gidiyor. Firmaya hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum.

Bu firma ile herhangi bir ticaret yapmadım ya da ticari bir ilişkim yok sadece dün Onat Göksel ile ilanlara bakarken açıklamada bulunan bu kampanya dikkatimizi çekti ve paylaşmak istedik.

İlana bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir