iPhone iOS Güncellemesi Takibi İçin YouTube Oynatma Listesi

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS her geçen gün daha da gelişen güncellenen bir işletim sistemidir. Bu işletim sistemi için her çıkan güncellemenin içeriğini takip etmekte zorlanıyor musunuz? iPhone iOS güncellemesi takibi için YouTube oynatma listesini takip etmeye ne dersiniz. Tabi bu oynatma listesini takip ederken YouTube kanalımıza da abone olabilirsiniz.

iPhone kullanıyorsanız her iOS güncellemesini yüklemek sizin için iyi olmayabilir. Apple, bu durumdan sabıkalı bir markadır. Maalesef yayınlamış olduğu güncellemeler ile kasti olarak iPhonelar’ı yavaşlatmakla ünlü bir markadır. Bununla beraber cihazların bilerek batarya performansını da öldürdüğü dönemler de olmuştur.

Her yeni çıkan iOS güncellemesi ne işe yarar bunlarla ilgili değişiklik listesini Apple tam olarak yayınlamıyor. Yayınlasa da bu özelliklerin yan etkilerini hiç bir zaman açıklamıyor. Bu sebepten dolayı yayınlanan iPhone güncellemelerini telefonunuza kurmadan önce bu güncellemeye ait videoyu izlemenizi öneririm.

Örneğin iOS 16 güncellemesi başlı başına çok büyük bir güncellemedir. Bu güncellemenin içerisindeki özellikler nedeniyle hepimiz kurmak istiyoruz. Ancak iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus kullanıcılarının bu güncellemeyi ben yüklemesini asla tavsiye etmiyorum. İllaki bu güncellemeyi yüklemek istiyorlarsa kesinlikle temiz kurulum yapmaları gerekiyor. Yoksa telefon çok fazla kasıyor ve donuyor.

Bahsetmiş olduğum YouTube oynatma listesine bu adresten erişebilirsiniz. Oynatma listesinde beta işletim sistemlerini de ele alıyorum tam sürüm iOS güncellemelerini de ele alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir