Inzone Ne Malıdır? Inzone Alınır mı? Nasıl Bir Marka ?

Inzone marka oyuncu monitörleri ve kablosuz kulaklıklar piyasaya yeni girdiler. Piyasaya yeni giren her markaya olduğu gibi bu markaya da temkinli yaklaşmakta fayda var aslında. Ancak Inzone nasıl bir marka derseniz ben oyumu çok iyiden yana kullanırım. Inzone ne malıdır ? Inzone aslında Japon malı gibi duruyor ama Çin’de üretiliyor. Peki Inzone alınır mı ? Evet, kesinlikle alınır. Tabi aynı fiyata rakiplerinin sunduğu cihazlar da incelenmek kaydı ile !

Inzone markası Sony’nin bir alt markasıdır.

Eğer Inzone marka bir ürün almayı düşünüyorsanız bence gözünüz kapalı alabilirsiniz. Inzone markası Sony’nin alt markasıdır. Neden Sony ürünlerini bir alt markada tanıttı da Sony markası ile piyasaya sunmadı? Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Inzone markası oyuncu dediğimiz kitleyi hedef alan ürünler ortaya çıkartıyor. Sony gibi bir markanın prestiji biraz daha üst seviye ürünlerde geçerli kılınmak istenmiş. Her tarafı RGB ledli bir kulaklığın üstünde Sony yazmasındansa marka otonom bir otomobil için üretilmiş sensörlerde yazmasını tercih etmiş.

Inzone Alınır mı ?

Aynı zamanda Sony markası ağırlığı olan bir markadır. Her tarafı renkli bir oyuncakta Sony markasının yazmasındansa her tarafı renkli yeni bir isim ve gamerlara hitap eden bir ismin bu tip bir cihazda yazması markanın ticari hamlesi olmuş.

Doğal olarak bu cihazlar PlayStationlar ile tam uyumlu bir şekilde çalışacaktır.

Sony

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir