HTC Desire 20 Pro 4 Kamera İle Birlikte Geliyor

Son günlerde HTC markasını akıllı cep telefonu pazarında gören oldu mu ? Kendisinden uzun bir süredir haber alamıyoruz acaba ne yapıyor diye düşünürken sessizliği Tayvan kökenli marka bozuyor. HTC Desire 20 Pro adında yeni bir akıllı cep telefonu ile marka piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

HTC Desire 20 Pro Özellikleri

Desire 20 Pro adındaki akıllı cep telefonu henüz tanıtılmadı. Markanın belki bilerek belki de farkında olmayan çizimleri internete sızan bir model oldu. Çizimlere bakarak cihazın arka tarafında 4 kamera olduğunu söyleyebiliyoruz. Bu demek oluyor ki HTC günümüz modasına ayak uydurarak akıllı cep telefonunda iyi bir kamera performansını kullanıcılarına sunacak.

Bayamo kod adı ile firma içerisinde tanımlanan bu akıllı cep telefonunu aslında 2 akıllı cep telefonunun birleşmesi şeklinde tasarlanmış gibi görünüyor. Tabiki de marka bu şekilde tasarımını oluşturdu diyemem ancak bu bir benzetme. cihazın arka tarafı One Plus 8 ve ön tarafı da Mi10 gibi görünüyor. Zaten günümüzde tüm tasarımlar bir birini takip etmiyor mu ?

Cihazın arka kamerası 4 adet kamera sensörüne sahip. Dikey olarak yerleştirilmiş kamera ünitesine LED flaş eşlik ediyor. Cihazın arka tarafında 1 adet parmak izi sensörünün de bulunduğunu görüyoruz.

Cihazın ön tarafındaysa oldukça geniş bir ekran paneli ve bu panelin sol yukarısında yuvarlak bir kamera bulunuyor. Cihazın ahize ve hoparlörlerini bu çizimlerde göremedim. Acaba bu konuda HTC bize bir sürpriz yapar mı ?

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir