Eski Apple Destek Çalışanı Bizim İçin Cevapladı

Teknotra YouTube kanalına sunduğunuz destek için çok teşekkür ederim. Bu kanal içerisinde sizden gelen soruları bilgim dahilinde cevaplamaya çalışıyorum. Bu çabam farklı kişiler tarafından da fark edilmiş olacaklar ki kendileri ile ortak bir video yayımladık. Eski Apple destek çalışanı bizimle video çekmeyi kabul etti. Bu videoda soruları biz sorduk ve o cevapladı.

Türkiye’de Apple Destek çalışanı olmak nasıldır ve ne gibi zorlukları vardır? Apple Destek çalışma şartları nedir? Apple çalışanlarının indirimi var mı? Apple çalışanlarına ücretsiz cihaz veriyor mu? Garantili iPhone’un batarya sağlığı %80’in altına düşerse cihaz ücretsiz değişir mi? Yurt dışı iPhone modellerinin Türkiye’de garantisi var mıdır? 1 yıl uluslar arası garanti nedir? Uygulama önerisinde bulunuyor musunuz? Uygulamalar için destek veriyor musunuz? Büyük güncelleme sonrası çok şikayet geliyor mu? iOS güncellemesi destek süreci nasıl ilerliyor? Güncelleme sonrası cihazı sıfırlamak gerekir mi? iOS güncellemesi temiz kurulum nedir? Kaybedilen Apple kimliği nasıl kurtarılır? iPhone çalınınca ne yapılmalıdır?

En çok merak edilen soruları eski Apple destek çalışanına sorduk. Her birini sağolsun tek tek cevapladı. Farkındayım kanal Apple Destek kanalına döndü ancak ben bilgim dahilinde size yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu işi eskiden profesyonel seviyede yapan birisinin bu soruları cevaplaması daha doğru olacaktır dedik ve kendisini bu videoda konuk ettik. Eski Apple destek çalışanıyla beraber videoların gelmesini istiyorsanız videonun yorum satırına bunu belirtebilir ya da videonun beğen buttonuna basarak bunu belirtebilirsiniz.

video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir