BMW Kamyonet Modeli Sadce 1 Adet Üretildi

Alman firma tarafından üretilmiş çok özel bir kamyonet modeli bulunmaktadır. BMW X7 alt yapısını kullanan bu kamyonet dünya üzerinde sadece 1 adet üretildi. Sadece 1 adet üretilen Bmw kamyonet modeli galerideki yerini aldı.

BMW Kamyonet Piyasaya Çıkmayacak

BMW’nin lüks SUV modeli olan X7 platformuna konumlandırılmış olan kamyonet seri üretime geçmeyecek bir model olarak açıklandı. BMW’nin Münih’te bulunan galerisinde sergilenen kamyonet sergi alanında sırtına 1 adet BMW F 850 GS motosiklet almış olarak görüntüleniyor.

bmw kamyonet

10 aylık süreçte oluşturulmuş olan bu araç BMW X7 SUV modeline göre 10 cm daha uzun bir yapıya sahiptir. Aracın 10 cm uzamasına rağmen araç 200 kg daha hafif bir yapıya bürünmüş. Aracın bagaj kapağı kapalıyken 140, açıkken de 200 cm uzunluğunda bir yükleme alanı bulunuyor. Aracın alt yapısı X7 xDrive40i ile aynı olarak belirtiliyor. Tanzanit metalik mavisi rengindeki bu araç güzel koyu bir mavi ile boyanmış durumdadır.

bmw x7 pickup

Araçta havalı süspansiyon bulunmaktadır. Bu sayede yük indirip bindirmek kolay olacaktır. Ancak araç piyasaya hiç bir zaman çıkmayacağı için bu tarz sürücü odaklı özellikler beni hiç alakadar etmiyor desem yeridir.

bmw x7 kamyonet

BMW yetkilileri Mercedes-Benz’in aksine kesinlikle pick-up segmentine girmeyeceklerini belirtiyor. Bu segmette lüks araçların da çok rehabet görmediği veya göremediği de bir gerçek. Şu şekilde bir soru sorayım kaçınız sokakta Mercedes S kasa bir kamyonet görüyorsunuz ?

BMW Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir