Şubat 2024 iPhone Uygulama Önerileri – 8 Adet Uygulama

Sizden gelen istekler doğrultusunda aylık uygulama önerilerine devam ediyorum. Bu konsept dahilinde yeni bir video ile karşınızdayım. Şubat 2024 içerisinde App Store’dan indirebileceğiniz iPhone uygulama önerileri gelsin.

Chargex

iPhone 15 serisinde bulunan şarj olma limitini beğeniyorum. Bu özelliğin kullanmakta olduğum iPhone 14 Pro için de olmasını isterdim ancak maalesef. Üzülmeye gerek yok çünkü App Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz CHARGEX isimli uygulama sayesinde iPhone’unuz şarj olurken bataryanız belli bir yüzdeye geldiğinde iPhone size uyarı verecektir. Evet, şarj olmayı kesmiyor ancak bu uyarı da bir nebze işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

Aynı zamanda iPhone’unuzun batarya kapasitesini görebilir ve buradan iPhone ile belli işlemleri yaparak şarjınızın yaklaşık olarak ne kadar süre dayanacağını görebilirsiniz.

Uygulamayı İndir

Şubat 2024 iPhone Uygulama Önerisi Blank Widget

Ana ekran tasarımında boşluklar oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Böylelikle uygulamalarınızın yerlerini daha erişilebilir kılıp daha güzel bir ana ekran tasarımı yaratabilirsiniz. Bunun için size Blank Widget uygulamasını önerebilirim.

Bu uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak boş bir sayfanızın fotoğrafını çekin. Ardından bu fotoğrafı uygulamaya yükleyin. Bu uygulama işin temelinde yüklemiş olduğunuz fotoğrafın bir bölümünü araç takımı çerçevesi içerisinde göstermektedir. Böylelikle siz de sayfada bir boşluk oluşturduğunuzu düşünüyorsunuz.

Uygulamayı İndir

Infinite Shortcuts

iPhone’un kestirmeler uygulamasında kullanabileceğiniz kestirmeleri nereden bulacağınızı bilemiyor musunuz? Bu gibi durumlar için size Infinite Shortcuts uygulamasını önerebilirim. Bu uygulama içerisinde kestirmeler uygulamasına ekleyebileceğiniz kestirmeler bulunuyor. Bu kestirmelerin bir kısmı paralıdır bunu da belirtmeyi unutmayayım.

Uygulamayı İndir

FireLinks

Safari üzerinden herhangi bir web sitenin adresini paylaşmak istediğinizde karşınıza web sitenin kurallarına göre oluşturulmuş uzun bir link gelecektir. FireLinks adındaki Safari eklentisi sayesinde Safari üzerinden paylaşacağınız linkleri sizin için otomatik olarak kısaltmaktadır. Böylelikle normalde çok daha kısa linkler paylaşabileceksiniz.

Uygulamayı İndir

Video Joiner

iPhone üzerinde video düzenlemek için çok kapsamlı uygulamalar olduğunu biliyorum. Ancak ben size ücretsiz olup çok basit işlevlere sahip olan bir uygulamayı önermek istiyorum. Video Joiner ile videoları birleştirebilir, video içerisinde video gösterebilir ve videolara yazı da ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı İndir

A To Z Converter

Çeşitli birimler arasında dönüştürme işlemi yapmak için hangi aracı kullanacağınızı bilemiyor musunuz? İşte tam burada A To Z Converter devreye giriyor.

Uygulamayı İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir