AirPods Yazılım Güncellemesi 6A326 Yayınlandı

Apple’ın kablosuz kulaklık modelleri olan AirPods için yazılım güncellemesi yayınlandı. 6A326 ve 6F8 sürümleri kullanmakta olduğunuz AirPods modeline bağlı olarak yayınlandı. Aynı zamanda Beats Fit Pro ve Powerbeats Pro modelleri için de yazılım güncellemesi yayınlandı.

AirPods Yazılım Güncellemesi

  • AirPods Pro 2. Nesil = 6F8
  • AirPods Pro 1. Nesil = 6A326
  • AirPods 3. Nesil = 6A326
  • AirPods 2. Nesil = 6A326
  • AirPods 1. Nesil = 6.8.8
  • AirPods Max = 6A326
  • Beats Fit Pro = 6F8
  • Powerbeats Pro = 6F8

AirPods Sürüm Bilgisi Öğrenmek

AirPods’unuzu iPhone’a bağlayın ve iPhone üzerinden Ayarlar > AirPods menüsünü açın. Bu menünün en altında AirPods’a ait sürüm bilgilerini göreceksiniz. Sürüm bilgisine basarsanız şarj üniteli bir AirPods modeli kullanıyorsanız kulaklıkların ve şarj ünitesinin ayrıca sürüm bilgilerini görebilirsiniz.

AirPods Nasıl Güncellenir ?

AirPods güncelleme işlemi gayet basittir ve bir kaç şekilde olabilir. Size bu konuda en büyük ipucum güncellemenin geldiğini unutun. AirPods’u ve varsa şarj ünitesini şarj edin. AirPods’u iPhone’a veya herhangi bir Apple cihazına bağlayın. Bağladığınız Apple cihazının internet bağlantısı olsun. Kulaklıkları 10-15 dakika kadar kullanın. Ardından 10-15 dakika kadar kulaklıkları şarj ünitesinde tutun ancak Apple cihazının Bluetooth menzili içerisinde olsunlar. Kulaklıklara ayırdığınız bu 30 dakikalık süre sonunda kulaklıklar güncellenecektir.

AirPods Güncelleme Yenilikleri

Apple, AirPodslar’a gelen bu güncellemeler hakkında çok açıklayıcı cümleler sunmadı. Her 2 sürüm için de hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler şeklinde bir açıklama yazıyor.

Her 2 yazılım güncellemesinin Apple güvenlik güncellemeleri sayfasında yer alıyor. Daha önceden tanımlı Bluetooth cihazlarına bağlanırken kötü amaçlı kullanıcıların bu bağlantıya sızabildiği konusunda bir güvenlik açığının kapatılması yazıyor.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir