Yepsyeni Tshirt Alım Süreci ve Kalitesi Yorumlarım

Yepsyeni, tshirt satışı yapmakta olan bir web sitedir. Ben bu web siteyi Bilmemen Ayıp kanalına ait ilk videolardan öğrendim. Bu kanalın ne tür videolar paylaştığını merak ediyorsanız kanalı ziyaret edebilir ya da benim kanal hakkında fikirlerimi paylaştığım ve kanalı tanıtmış olduğum Bilmemen Ayıp Arabacılara YouTube Kanal Tavsiyesi başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Yepsyeni Tshirt Ödeme Konusunda Güvenilir

Online olarak web site üzerinden ödemeleri İyzico üzerinden almaktadır. Daha önce bir kaç web sitede de bu servisi kullandığım için tereddüt duymadan ve korkusuzca kredi kart bilgilerimi web site ile paylaştım. Tshirt fiyatlarının 1 tık pahalı olmasında muhtemelen İyzico komisyon oranlarının etkisi olduğunu düşünüyorum. Alışveriş tamamlandıktan bir süre sonra İyzico tarafından alışveriş ve ödeme ile ilgili bir sıkıntı olup olmadığını soran mail geldi.

Yepsyeni tshirt

Ürünler Hakkında

Sipariş ettiğim tshirtlerin baskısı gayet kaliteliydi ve yıkama sonrasında zarar görmedi. Hem hediye hem de tarzınızı yansıtmak için güzel tasarlanmış tshirtler mevcut, sizi utandırmayacaktır. Bedenler doğru bir şekilde geldi. Bedeninize göre beden tablosundan uygun ürünü seçebilirsiniz. Erkek bedeninde ürünler olsa da beden tablosuna bakarak bazı kategorileri unisex olarak da kullanmak mümkün diye düşünüyorum (ki bi tshirtü ben kız arkadaşıma aldım). Araba ve oyun kategorisi dışında, komik kategorili ürünlerde esprili tshirt severler için güzel alternatifler sunuyor. Kumaşları biraz kalın tshirt seviyesinde fakat giydiğinizde gayet rahat. Bu kalınlık ilk başlarda biraz rahatsız ediyor olsa da ilerleyen süreçlerde alııyorsunuz. İnce bir penye ile tiril tiril gezerim diye düşünüyorsanız pek öyle diyemem. Hava sıcaklığı yüzünden terlemezseniz kumaş ekstra bir terleme ya da kaşıntı yapmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir