Yeni Samsung Katlanır Telefon Görüntülendi

Samsung Galaxy Fold ile katlanır akıllı cep telefonu pazarına ilk adımını attı. Bu adımın son adım olmayacağını zaten biliyorduk. Samsung tavşan gibi yıl içerisinde birden fazla model çıkartan bir firma olduğu için kesinlikle devamı gelir. Katlanır akıllı cep telefonları da tasarımsal anlamda çeşitli değişikliklere uğrayabileceği için devamı geleceğine şüphe yoktu. Yeni bir Samsung katlanır telefon resimleri internette dolanmaya başladı.

Yeni Samsung Katlanır Telefon

Samsung’un Motorola Razr tasarımına sahip katlanır bir akıllı cep telefonu üreteceğini zaten düşünüyorduk. Bu telefonun adı Galaxy Fold 2 olur mu olmaz mı bilemiyorum ancak Galaxy Fold 2 cephesinde de bazı güncellemeler oluyordu. Modele ait piller ortaya çıkmış ve sertifikalarını almışlardı.

Gelelim şu tasarımları sıza katlanır akıllı cep telefonuna. Bu akıllı cep telefonunu incelediğimiz zaman Samsung One UI arayüzüne sahip olduğunu ve Android işletim sistemini kullandığını rahatlıkla görebiliyoruz. Aynı zamanda ekranında bulunan kamera yani cihazın ön kamerası da Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy S11 modellerinde olduğu gibi kendisini gösteriyor.

Cihazın arka kamerası da 2 farklı lense sahip olarak görünüyor. Katlaınca ön ekranının ne kadar özellikli olduğunu henüz anlamak pek mümkün değil. Sadece küçük bir şekilde şimdilik tarih bilgisini ve bildirim durumunu bize gösterdiğini görüyoruz. Ancak daha geniş kapsamlı bir ekran olabilir diye düşünüyorum.

Cihazla ilgili çeşitli sızıntılar geldikçe paylaşmaya devam edeceğim.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir