Yaani Mail Nedir ve Yaani Mail Adresi Almak

Yerli ve milli sloganı ile Yaani Mail servisi kullanıma sunuldu. Yaani arama motorunu hayatımıza katan Turkcell şimdi de yerli mail servisi ile karşımıza çıktı. Turkcell’in Ar-Ge departmanında bulunan mühendisler tarafından hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılar için geliştirilen servis kolay kullanımı ve güvenilir yapısı ile karşımıza çıkıyor. Yaani mail adresi almak işlemini nasıl gerçekleştiririz ?

Yaani Mail Adresi Almak Adımları

Tüm mail akışı Turkcell sunucularında tutulacak dendiği için ülke dışına bilgi gitmeyeceği söyleniyor. Son günlerde oluşan güvenlik krizi ve Google krizine bu cümleler ile atıfta bulunulduğunu düşünüyorum. Servis geliştiricilerinin hedefi 1 yıl içerisinde 2 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmak olarak açıklandı.

Servisi kullanarak yeni bir mail adresi almak için ilk olarak servisin Hesap Oluştur sayfasına girmeniz gerekmektedir. Ardından karşınıza çıkan formu belirtilen kurallara göre doldurduktan sonra yeni mail adresinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

yaani mail adresi almak

Turkcell operatör kullanıcıları için iyi bir haberim var. @yaani.com uzantılı mail adresleri ile aldığınız ve gönderdiğiniz mailler internet paketinizden harcanmayacaktır.

Takvim uygulaması, Lifebox ve Hızlı Giriş servisleri ile entegre bir yapıda çalışan bu mail servisi bireysel kullanıcılar için ücretsizdir. iOS uygulamasını bu adresten Android uygulamasını ise bu adresten indirebilirsiniz. Cihazlarınızda bulunan e-posta uygulamaları ile de kullanabilirsiniz.

Kurumsal müşteriler Türk Lirası kullanarak lisans aldıktan sonra 7 gün 24 saat Türkçe destek imkanına kavuşuyorlar.

Türk mühendislerini ve Turkcell’i 2019’un sonunda yerli ve milli bir mail servisi açtıkları için tebrik ediyorum. Umarım önümüzdeki senelerde teknoloji konusunda dışa bağımlılığımız daha da azalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir