Xiaomi Mi Band 3i Özellikleri Nelerdir Nereden Çıktı ?

Hindistan pazarına özel olarak tasarlanmış bir akıllı bilekliktir. Modelindeki bulunan i harfi da İndia yani Hindistan kelimesinin ilk harfi olarak konulmuştur. Hindistan pazarı için özel olarak üretilmiş uygun fiyatlı bir akıllı bilekliktir. Xiaomi Mi Band 3i kalp ritmini ölçemiyor yani nabız sensörü yoktur.

Xiaomi Mi Band 3i Özellikleri

Xiaomi Mi Smart Band 3i, Amoled dokunmatik bir ekranı var. Bu ekran pikselleri sayılan bir ekran tipidir. Temelinde adım ve kalori takibi yapan bir bilekliktir. Tasarruflu yapısı sayesinde 20 güne kadar batarya ömrü sunabiliyor. Xiaomi marka akıllı bilekliklerin en önemli özelliklerinden birisi uzun batarya ömrüdür. Bunun bozulmamasına sevindim.

50 metreye kadar suya karşı bir direnci vardır. 5 atm basınca kadar su geçirmemesi çok iyi bir değer. Bluetooth bağlantısı sayesinde bağlı olduğu cihaza ait bildirimleri görebiliyorsunuz. Aramalarda cihazın titreşmesi de mümkündür. Ekranında 3 günlük hava durumu tahminini görebiliyorsunuz. Ne büyük bir özellik değil mi ?

Xiaomi Mi Band 3i özellikleri

Bağlı olduğu cihazın etkinlik takvimine erişebiliyor. Böylece gelecekteki etkinliklerinizi takip edebiliyorsunuz. Zamanı gelen etkinliğe ait bildirimler de alabiliyorsunuz. Bileklikten bağlı olduğu cihazdan ses çıkartabiliyorsunuz. Böylece amaçlanan kayıp cihazların bulunmasıdır.

38.2 gram ağırlığında olan bu bileklik hepimizin bildiği ucuz plastik bir bileklik parçasıyla kolunuza takılabiliyor. Hareket sensörü sayesinde ne kadar doğru bilmiyorum ancak uykunuzu takip edebiliyorsunuz.

Uluslararası pazarda satışa bu cihaz çıkar mı bilmiyorum ancak internet üzerinden kargo ile alabiliyorsunuz.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir