Windows 11 İndir Windows 11 İnternete Sızdı Ücretsiz İndir

Tahmin edeceğiniz üzere Microsoft tarafından bir süredir Windows 11 çalışmalarına devam ediliyordu. İçerisinde bulunduğumuz 1 hafta içerisinde Windows 11 sızıntıları bir hayli artmıştı. Bu gün ise en büyük sızıntı geldi diyebiliriz. İnternete henüz onaylanmamış bir sürüm sızdı. Bu sürüm sayesinde ücretsiz Windows 11 indir ve kurulum işlemini yapabilirsiniz.

Ücretsiz Windows 11 İndir

Ücretsiz olarak çeşitli kanallardan ücretsiz Windows 11 indir linkleri ortaya çıktı. Bu indirme bağlantılarını kullanarak ücretsiz bir şekilde kurulum işlemini kendi bilgisayarınıza yapabilirsiniz.

Google Drive
Mega Drive

Windows 11 Ne Zaman Çıkacak ?

Windows 11 resmi sürümü 24 Haziran’da tanıtılacaktı. Tanıtımın ardından geliştirici önizlemesi ya da benzer bir isimle beta sürümü muhtemelen yayınlanacaktı. Ancak bu tarihi beklemeye bir nevi gerek kalmadı. Hatalara açık bir beta öncesi sürüm internete sızdı.

İllaki Windows 11 üzerinde bir çok yeni özellik bulunuyordur. Bir çok performans iyileştirmesi olduğuna hiç şüphem yok. Bu yazı üzerinde sizinle Windows 11’e ait bazı ekran görüntülerini paylaşacağım. Çünkü son kullanıcı olarak en önce gözümüze çarpan değişiklikler tasarımlardır.

Windows 11 başlangıç boot ekranı
Windows 11 başlat menüsü ve masaüstünün genel yapısı
Windows 11 arama ekranı
Windows 11 kontrol paneli

Windows 10 ile Denetim Merkezini kaldırıp Ayarlar adında bir kısımda tüm ayarların toplanacağını duyuyorduk ama tam olmamıştı. Gerçekten iyi ki olmadı ve Windows 11’de alıştığımız menüyü görebiliyoruz. Buna çok sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir