WhatsApp Boomerang Tarzı Özellik Geliyor

Instagram hikaye ve gönderi paylaşımlarında bir çoğumuzun severek kullandığı Boomerang özelliği şimdi de WhatsApp’a geliyor. WhatsApp Boomerang sonucu çıkan şaheserler Instagram’dan oluşturan indirmez ise bildiğiniz üzere kayıp oluyor. Alıcı kısım bu şaheserleri kayıt edemiyor. Bu durumun önüne WhatsApp ile geçilebileceğini düşünüyorum.

WhatsApp Boomerang Kullanılır mı?

WhatsApp Boomerang kesinlikle kullanılacak bir özellik olacaktır. WhatsApp üzerinde mesajlaşan kullanıcılar Boomerang özelliği ile bir şey paylaşmak istediğin sırf bunun için konuştuğu kişiye Instagram’dan mesaj atıyor. En azından ben bu durumu yaşıyorum. Hatta ve hatta daha bu gün kız arkadaşımla aynı durumu yaşadık. Gün içerisinde sürekli WhatsApp’tan konuşurken güleceğini düşündüğüm bir durumu Instagram’dan Boomerang şeklinde attım ve konuşmamız Instagram üzerinden devam etti.

Yani bu sorunun cevabı bana göre evet !

WhatsApp’a Boomerang Nasıl Yükleriz?

Özelliğin videosunu görünce heyecanlanmış veya merak etmiş olabilirsiniz. Bir an önce bu özelliği kullanmak istemiş ya da test etmek isteyebilirsiniz. Ancak maalesef henüz bu özelliği kullanamazsınız. Henüz özellik yayınlanmadı. Özellik son test aşamasındadır. Yakın bir tarihte WhatsApp uygulama güncellemesi ile cihazınızda bulunan WhatsApp’a bu özellik gelecektir.

Acele etmeye gerek yok tüm WhatsApp kullanıcıları bu özelliğe kavuşacaktır sadece biraz daha sabırlı olmak gerekiyor…

Bana göre WhatsApp bu özelliği ile gönülleri feth edecek ve başarılı olacaktır. Bu özellik WhatsApp üzerinde büyük bir kitle tarafından kullanılacaktır.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir