Volkswagen Beetle Reklam – The Last Mile (o\!/o)

Cinsiyet, din, dil, ırk ve yaş fark etmeksizin ikonik Volkswagen modeli deyince hepimizin kafasında canlanan efsanenin ömrü artık tamamlandı. 70 yılın sonunda artık Volkswagen kaplumbağa emekliye ayrılıyor. Volkswagen Beetle Reklam gibi kısa bir video ile efsaneye veda etti.

Volkswagen Beetle Reklam

The Last Mile yani Son Mil olarak isimlendirilen kısa video bizi duygulandıran bir son videosu olmuş. Video genç bir çocuğun hayatındaki dönüm noktalarını gösteriyor. Tüm bu dönüm noktalarında Volkswagen Beetle çocuğun yanında oluyor. Bir gün Beetle kendi kendine hareket ediyor. Büyük bir topluluğun içerisinden geçiyor. O çocuğun yaşlı haline selam veriyor ve ardından melek misali göğe yükseliyor.

Araba göğe yükseldiğinde elektrikli Volkswagen modellerini temsil eden bir silüet ortaya çıkıyor. Bir yol bittiğinden, bir başkası başlar. Yazısı beliriyor. Arından Beetle sloganlarından biri olan Think Small (küçük düşün) sözüne bir gönderme yazıyor. Drive Bigger (Büyüğünü Kullan).

Her detayı ile çok özel ve çok ikonik bir arabasın sen Volkswagen Beetle ! Herkes için bir böcek bizim için bir kaplumbağasın. Değişmeyen tek şey hepimiz için çok özelsin.

Her birimizin hayatında çok özel yeri olan ve 70 yıllık geçmişe sahip ola efsaneler artık çok değerli klasik otomobiller oldu. Tek temennim bu araçların, Furkan Erlat ve Ali Özçelik gibi bu araçların kıymetini bilen sahiplere kavuşabilmeleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir