Volkswagen Amarok Yılın Pickup Ödülünü Aldı

Bildiğiniz üzere 2010 yılında Volkswagen Amarok Uluslararası Pickup (IPUA) ödülünü almıştı. Bu sayede 2. defa bu ödüle layık görülen kamyonet bu segmentte başarısını bence herkese ispatlamış oldu.

Volkswagen Amarok 2018 Yılın Kamyoneti Oldu

Uluslararası Yılın Pickup’ı ödülü IPUA, 25 ülkeden gelen dünyanın ünlü otomotiv gazetecilerinden meydana gelen Uluslararası Yılın Ticari Aracı Ödülleri (IVotY) jürisi tarafından, her iki ya da üç yılda bir veriliyor. Jüri üyelerinden 16’sı, aday olan araçları diğer jüri üyelerinden bağımsız olarak, belirlenen kriterler ışığında değerlendiriyor.

http://avekmagazine.com/uluslararasi-yilin-pick-upi-o%CC%88du%CC%88lu%CC%88nu%CC%88n-sahibi-amarok/

Kısaca bu ödül herkesin alabileceği bir ödül değil. Bağımsız uluslar arası bir jüri ekibi tarafından bu ödül veriliyor. Ticari bir araca göre Volkswagen çizgilerini yansıtarak çok güzel bir tasarıma sahip olan bu kamyonet geniş görüş açısı ve malzeme kalitesi ile jürilerin ilgisini toplamayı başardı.

volkswagen amarok iç tasarım

ABS ve ESP gibi güvenlik donanımlarını es geçiyorum. Bu devirde bir Volkswagen aracında bu tarz güvenlik donanımlarını söylemek ayıp kaçar diye düşünüyorum. Arabada standart olarak İkincil Çarpışma Önleme Asistanı bulunuyor.

Volkswagen Amarok, araç içi multimedya sistemi kullanıcıları çok cezbediyor. App Connect, Elektronik ses güçlendirici ve sesli kontrol ile hem yolcu hem de sürücüye çok eğlenceli yolculuklar sunabiliyor.

Arabanın son modelinin sıfır modeli güncel olarak 241.099 TL’den satışa sunuluyor. Bu arabanın da Highline olduğunu düşünürsek boş bir paket diyemiyorum.

volkswagen amarok ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir