Ücretsiz YouTube Premium Üyeliği Samsung’dan Hediye

Güney Koreli teknoloji devi son model akıllı cep telefonlarını satmak için yeni bir promosyon başlattı. Bu güne kadar Samsung’un OneDrive ve Dropbox saklama alanı yeni müşterilerine hediye ettiğine tanıklık etmiştik. Şimdi sırada ücretsiz YouTube Premium üyeliğindedir.

Ücretsiz YouTube Premium Hediyesi Samsung’dan

Bana kalırsa günümüzde Netflix ya da Spotify sonrası verilebilecek en güzel hediyelerden birisi de ücretsiz YouTube Premium üyeliğidir. Ancak bana göre Samsung bu konuda biraz daha bonkör davranıp üyeliklerin sürelerini daha uzun süreli verebilirdi. Ancak hiç olmamasındansa buna da şükür diyelim.

Samsung’un üst seviye yeni akıllı cep telefonlarından birisini yani Galaxy S20 serisi üyelerinden birisini ya da Galaxy Z Flip alırsanız 4 aylık YouTube Premium üyeliği kazanabilirsiniz.

Bu serinin dışında yeni bir Samsung marka akıllı cep telefonu alırsanız 2 aylık YouTube Premium üyeliği kazanacaksınız. Samsung’a ne kadar kazandırırsanız Samsung da size hediye konusunda o kadar bonkör davranacaktır.

Galaxy S20 serisi bir akıllı cep telefonu ya da Galaxy Z Flip alıyorsanız bence zaten hali hazırda bir YouTube Premium üyeliğiniz ya da Spotify üyeliğiniz vardır diye düşünüyorum.

youtube premium deneme hesabı

YouTube Premium zaten hali hazırda 2 aylık bir deneme planı kullanıcılara sunuyor. Yani yeni nesil Samsung akıllı cep telefonu almanın pek bir eprisi olduğunu sanmıyorum. Sonraki ayları 16.99 TL x4 ya da x2 diyerek siz hesaplayabilirsiniz.

Samsung

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir