Türk Hava Yolları TK1919 Uçuşu İçin Biletinizi Aldınız mı ?

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başlatmış olduğu bağımsızlık mücadelesinin en önemli taşlarından birisi de Atamızın İstanbul’dan Samsun’a Bandırma isimli vapur ile gelmesidir. Bu tarihi günün üzerinden 101 yıl geçmişken Türk Hava Yolları TK1919 sefer sayılı özel bir uçuş organize ediyor.

Türk Hava Yolları TK1919 Uçuşu

Türk Hava Yolları firmasına ait bir uçak 19 Mayıs 2020 Salı günü saat 12:00’da İstanbul’dan Samsun’a doğru yolculuk edecektir. TK1919 sefer sayılı uçağın 19A koltuğuna ait bileti siz de alabilirsiniz. Cam kenarı olan bu bilet evde kaldığımız şu günlerde bize ilaç gibi gelecektir.

tarihiyoluluk.com adresinde siz de isim ve soyisim bilgisi paylaşarak 19A numaralı koltuk için kendinize bir bilet alabilirsiniz. Toplamda 11 farklı bilet tasarımından hangisinin size geleceği tamamen şansınıza bağlıdır. Eğer farklı tasarımda bir bilet istiyorsanız yeniden bilet talep etmeniz halinde yeni tasarımlı bir bilete kavuşabilirsiniz.

Dünya genelinde tanınmış ve maddi büyüklük olarak belli bir büyüklüğe sahip bizi yer yer üzerken çoğunlukla gururlandıran Türk Hava Yolları’na düzenlemiş olduğu özel sefer ve bu özel sefere evlerden bizleri de dahil ettiği için teşekkür ederim.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşların büyük bir teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Aldığımız her nefes ve sahip olduğumuz bu bağımsızlık onların bağımsızlık mücadelesinde azimli savaşmaları ve hiç bir zaman bu yoldan dönmemeleri sayesindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir