Teknotra V2 YouTube Kanalı Açıldı Abone Olmak Ücretsiz

Teknotra V2 YouTube kanalı hizmete açılmıştır. Bir birinden eğlenceli vlog videolarının da bulunduğu YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Teknolojik incelemeler, teknolojik haberler ve yazılıma dair bilgileri de paylaşacağımız kanalda arabalar hakkında sohbet videoları ve hatta arabaların inceleme videoları da olacaktır.

Teknotra V2 YouTube Kanalı

Teknotra V2 kanalında Onat Göksel, Onur Çakır, Berkay Erdoğan, Koray Erdoğan, Ali Özçelik ve Furkan Erlat sayesinde çok eğlenceli vlog videolarımız olacaktır. Bu vloglarda yer yer motorla gazlamalar, Vosvoslar ile nostaljik geziler ve hiç bir yerde bulamayacağınız eğlenceli dakikalar yaşanacaktır.

Kanaldaki videoların yetenek gerektiren işlerini Onat Göksel yapacaktır. Kanaldaki videoları izlerken sıklıkla beni göreceksiniz. Beni boş konuşurken, teknoloji hakkında bilgi verirken ya da hayatınızın gidişini değiştirecek cümleler kurarken duyabilirsiniz.

teknotra.com adresinde bulunan çok okunan yazıların da videolarını zamanla kanalımızda görebilirsiniz. Bu yazılar özellikle de nasıl yapılır tarzında olan yazılar olacaktır. Gözlemlediğim kadarı ile ben dahil milletimizde okuma alışkanlığı tam oturmadığı ve hazıra alıştığımız için video içeriklerini makale içeriklerine tercih ediyoruz. Dileyen kullanıcılar makaleyi okuyarak bilgiyi edinebilecek dileyen kullanıcılar videoyu izleyerek bilgiyi edinebilecektir. Videolardan makalelere ve makalelerden de videolara bağlantı olacaktır. Bu sayede aynı anda birden fazla içeriği takip edebileceksiniz.

Eğlenceli, bilgi dolu ve İzmir’de gezi videolarının bol olduğu kanalımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Şimdiden abone olduğunuz için teşekkür ederim, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir